Reklama

Reklama

Paweł Deląg w zwiastunie filmu "Enemy Lines"

W sieci pojawił się zwiastun brytyjskiego filmu "Enemy Lines". W jednej z ról głównych wystąpił w nim Paweł Deląg. W obsadzie produkcji znalazł się też John Hannah znany z komedii "Cztery wesela i pogrzeb". Wyreżyserowany przez Andersa Bankego film będzie można zobaczyć na platformie Apple TV oraz w wybranych amerykańskich kinach od 24 kwietnia.

Paweł Deląg w filmie "Enemy Lines" wciela się w rolę naukowca zajmującego się konstruowaniem rakiet

Paweł Deląg w filmie "Enemy Lines" wciela się w rolę doktora Fabiena, naukowca zajmującego się konstruowaniem rakiet. "Fabien to klucz do zakończenia tej wojny" - mówi o nim w zwiastunie jeden z bohaterów.

Nic dziwnego, że dowództwo sił alianckich wysyła do skutej lodami Polski oddział komandosów, których zadaniem jest przechwycenie naukowca. Misja nie będzie prosta. Przeciwko sobie komandosi będą mieli nie tylko pogodę i niemieckie oddziały wojskowe, ale również Rosjan, którzy chcą wykorzystać Fabiena do swoich celów.

Reklama

W filmie obfitującym w strzelaniny i wybuchy wystąpili również Ed Westwick ("Plotkara", "Ludzkie dzieci"), Tom Wisdom ("300", "Radio na fali"), Corey Johnson ("Kapitan Phillips", "Jackie") oraz Gary Grant i Władimir Epifancew.

Historia opowiedziana w filmie wydarzyła się naprawdę.

"Jesteśmy dumni, że na wiosnę pokażemy widzom tę heroiczną opowieść z II wojny światowej. 75 lat temu ci żołnierze położyli na szali swoje życie, aby pomóc zakończyć wojnę. Jesteśmy podekscytowani tym, że pokażemy tę prawdziwą historię nieznanych bohaterów widzom na całym świecie" - powiedział Scott Donley, przedstawiciel firmy Good Deed Entertainment, która nabyła prawa do dystrybucji filmu "Enemy Lines" w Ameryce Północnej.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy