Reklama

Paul Thomas Anderson rozpoczął zdjęcia do filmu "Soggy Bottom"

Paul Thomas Anderson ("Nić widmo") rozpoczął pracę na planie nowego filmu. Jedną z ról w produkcji roboczo zatytułowanej "Soggy Bottom" zagra Bradley Cooper.

O nowym filmie Paula Thomasa Andersona wiadomo na razie niewiele.  Według informacji portalu "The Hollywood Reporter", akcja obrazu rozgrywać się będzie w latach 70. ubiegłego wieku w San Fernando Valley.

Reklama

Jego bohaterem będzie student, który jest zarazem odnoszącym sukcesy dziecięcym aktorem. Fabuła filmu składać się będzie z kilku przeplatających się wątków, podobnie jak w poprzednich filmach Andersona takich jak "Boogie Nights" i "Magnolia".

Zdjęcia do filmu Andersona miały rozpocząć się na przełomie wiosny i lata tego roku, ale plany pokrzyżował wybuch pandemii COVID-19. 

Nie wiadomo, jaką rolę miałby zagrać Bradley Cooper. Według serwisu Collider aktor wcieli się w producenta filmowego, który przypada do gustu głównemu bohaterowi filmu.

Film wyprodukuje studio MGM, które z powodów "budżetowych" przejęło projekt od studia Focus Features. To właśnie dla Focus Features powstał ostatni film Andersona - "Nić widmo".

"Nić widmo" z 2017 roku przyniósł Andersonowi ósmą nominację do Oscara w karierze. W sumie film został nominowany w sześciu kategoriach, zwyciężając w jednej z nich - za najlepsze kostiumy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paul Thomas Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje