Reklama

Reklama

Pacino i Walken: Stare dzieje

Gwiazdy kina gangsterskiego, Al Pacino i Christopher Walker zagrają razem filmie, o roboczym tytule "Old Times". Legendarny duet i najwięksi aktorzy swojego pokolenia wcielą się w role starzejących się przestępców.

Aktorzy zagrają dwóch starych przyjaciół, którzy po latach powrócą do swojej kryminalnej przeszłości. W filmie będzie dużo akcji, kilka kradzieży samochodów i paru typów spod ciemnej gwiazdy. Okaże się także, że dawnych kupli poróżni konflikt interesów. Każdy z nich dostanie zlecenie, by "zlikwidować" drugiego.

W filmie, w towarzystwie 71-letniego Pacino i 69-letniego Walkena pojawi się także 78-letni Alan Arkin, laureat Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Mała Miss". Obraz wyreżyseruje Fisher Stevens uhonorowany Nagrodą Akademii Filmowej za film "Zatoka Delfinów".

Reklama

Opinie na temat filmu "Old Times", który właśnie powstaje w Los Angeles, są jednak podzielone. Jedni fani hollywoodzkich wyjadaczy twierdzą, że może to być jedna z najlepszych produkcji, w jakich aktorzy wzięli udział od wielu lat. Cieszą się także perspektywą zobaczenia ich razem na ekranie. Inni natomiast są mniej optymistyczni. Na stronach internetowych pojawiło się wiele negatywnych wpisów wielbicieli Pacino, którzy obawiają się, że udział w kryminalnej komedii może zaszkodzić laureatowi Oscara za film "Zapach kobiety".

Bez względu na opinię krytyków, tak znakomita obsada na pewno zagwarantuje produkcji finansowy sukces.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: role | Alan Arkin | Al Pacino | Christopher Walken | stare

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL