Reklama

"Ostra": Takiego jury jeszcze nie było

Pod koniec czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Ostra", ukazującego kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg

Pod koniec czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Ostra", ukazującego kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg
Julia Kamińska, Maciej Zakościelny i Urszula Dudziak na planie filmu "Ostra" /Anna Gostkowska/ATM Grupa /materiały dystrybutora

Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia - Katarzyna Sawczuk, w ścieżce dźwiękowej usłyszymy zaś największe przeboje ostatnich lat.

Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak.

Reklama

Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show.

Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem".

W obsadzie zobaczymy m.in.: Marię Pakulnis i Krzysztofa Ibisza. Film produkuje ATM Grupa.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jak zostać gwiazdą (2020)

Reklama

Reklama

Reklama