Reklama

Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa?

Zdjęcia Robina Williamsa, który dzień przed samobójczą śmiercią uczestniczy w wernisażu w znajdującej się nieopodal jego domu galerii, pojawiły się w serwisie TMZ.com.

Obecność Williamsa na przyjęciu w galerii zaskoczyła lokalnego artystę i nauczyciela ceramiki w miejscowej szkole - Marka Jaegera, którego prace były częścią ekspozycji wystawy.

Reklama

Jaeger przyznał portalowi TMZ.com, że Robin Williams spędził w galerii około godziny, wydawał się być w dobrym humorze, jednak - jak zaznaczył artysta - nie pił alkoholu.

Hollywoodzki gwiazdor przybył na wernisaż w towarzystwie żony, Susan Schneider. Zdjęcie wykonane zostało w sobotę, 9 sierpnia, około godz. 18. Ciało Williamsa zostało znalezione w poniedziałek rano.

We wtorek wieczorem wyniki autopsji przedstawił opinii publicznej porucznik Keith Boyd z biura koronera hrabstwa Marin. Ujawnił on, że 63-letni aktor powiesił się na pasku.

Boyd dodał, że ciało Williamsa znalazł w poniedziałek rano jego asystent. Gwiazdor był ubrany, znajdował się w pozycji siedzącej, wokół jego szyi zaciśnięty był pas, którego drugi koniec znajdował się przytrzaśnięty drzwiami znajdującej się w pokoju szafy.

Policyjne śledztwo wykazało również kilka nacięć na lewym nadgarstku Williamsa, obok gwiazdora znaleziono kieszonkowy nóż ze złożonym ostrzem.

Boyd nie ujawnił, czy Robin Williams pozostawił list pożegnalny. Poinformował natomiast, że zwłoki zostały znalezione mniej więcej siedem godzin po śmierci, i nic nie wskazuje na udział osób trzecich. Osobą, która widziała go po raz ostatni żywego w niedzielę wieczorem była żona, Susan Schneider.

Williams od dawna zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Na początku lipca zgłosił się ponownie do kliniki odwykowej. Aktor był w trakcie terapii, która miała mu pomóc wytrwać w trzeźwości. Rzecznik aktora informował wtedy, że pobyt w klinice to po prostu część terapii, jakiej Williams jest poddawany od lat. W ramach w programu Hazelden Addiction Treatment Center w Lindstrom Robin Williams regularnie pojawiał się w klinice, aby pozostać w trzeźwości. Od lat cierpiał również na ciężką depresję. Przegrał tę walkę...

źródło: CNN Newsource/x-news

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robin Williams | zdjecia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje