Reklama

Oscary: Adele zaśpiewa "Skyfall"

Adele potwierdziła swoją obecność na gali wręczenia Nagród Akademii 24 lutego w Los Angeles. Wokalistka po raz pierwszy zaśpiewa na żywo nominowaną do Oscara piosenkę "Skyfall", pochodzącą z filmu pod tym samym tytułem.

"Adele jest jedną z największych obecnie gwiazd muzyki i jesteśmy przekonani, że jej występ będzie ekscytujący nie tylko dla zebranych w Dolby Theatre, ale także dla milionów telewidzów na całym świecie" - napisali w oficjalnym oświadczeniu Craig Zadan i Neil Moron, producenci tegorocznej, 85. już ceremonii wręczenia Oscarów.

Reklama

Sama zainteresowana nie kryje emocji.

"To doprawdy wspaniałe, móc zaśpiewać przed publicznością złożoną z osób, którzy pobudzają moją wyobraźnię" - powiedziała Adele, mając na myśli aktorów, którzy zasiądą na widowni Dolby Theatre, gdzie 24. lutego odbędzie się gala rozdania Nagród Akademii. Piosenkarka dodała, że oscarowy występ jest doświadczeniem "jedynym w swoim rodzaju" i prawdopodobnie nigdy więcej nie przytrafi jej się nic podobnego.

Adele zaśpiewa autorską piosenkę "Skyfall" z filmu pod tym samym tytułem, która wymieniana jest jako oscarowy faworyt. Gwiazda wykona utwór na żywo po raz pierwszy. W styczniu na gali wręczenia Złotych Globów, nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, Adele pojawiła się na scenie tylko po to, żeby odebrać statuetkę za swoją piosenkę.

"Skyfall" jest pierwszym utworem od czasu "For Your Eyes Only" z 1981 r., skomponowanym do filmu o przygodach Jamesa Bonda, który doczekał się nominacji do Oscara.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Adele na stronach INTERIA.PL!


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Skyfall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje