Reklama

Operacja plastyczna zniszczyła jej karierę

Po "Dirty Dancing" Jennifer Grey miała świat u swoich stóp, ale wtedy zrobiła operację plastyczną, po której nikt już jej nie rozpoznawał...

Nie była jeszcze gwiazdą, a niczym rękawiczki zmieniała u swego boku znanych mężczyzn. Lista jej sercowych podbojów jest długa.

Reklama

Pierwszy był Michael J. Fox. Aktorka porzuciła go dla Matthew Brodericka. Podczas wspólnych wakacji w Irlandii prowadzone przez gwiazdora auto zjechało na przeciwległy pas drogi i doszło do czołowego zderzenia. Broderick i Gray przeżyli, ale pasażerka oraz kierowca drugiego pojazdu zginęli na miejscu. Rok po wypadku para się rozstała.

Wówczas już sławna, dzięki roli "Baby" w "Dirty Dancing", Jennifer nie czekała długo na nową miłość. Podczas jednej z imprez poznała Johnny'ego Deppa. Zaręczyli się w ekspresowym tempie.

Jednak do ślubu nie doszło, bo na horyzoncie pojawił się William Baldwin. Niestety i ten romans nie potrwał zbyt długo. Tylko, że tym razem aktorka mocno przeżyła rozstanie.

Na dodatek na własne życzenie zaprzepaściła karierę. Po premierze "Dirty Dancing" miała świat u stóp, ale zapragnęła za wszelką cenę poprawić swój wygląd.

- Poszłam do chirurga plastyka i zrobiłam operację, a potem drugą. I wtedy stało się coś strasznego. Weszłam na salę operacyjną jako gwiazda... Wyszłam z niej jako kompletnie nieznana osoba, której nikt nie rozpoznawał na ulicy. Wszystko się skończyło - wspominała.

W 2010 roku przyjęła propozycję udziału w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". W tym samym czasie okazało się, że ma nowotwór.

Grey nie zrezygnowała jednak z udziału w popularnym show. Postanowiła walczyć zarówno o życie, jak i o Kryształową Kulę. Na szczęście guz okazał się niewielki i został usunięty, a Jennifer była bezkonkurencyjna na parkiecie. Wygrała jedno i drugie. A Ameryka znowu szaleje na jej punkcie.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Grey | grey | Nie | Dirty Dancing | operacja plastyczna | Patrick Swayze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje