Reklama

Ogoliła włosy przed kamerą

Farrah Fawcett, zmagająca się od trzech lat z rakiem, w opisującym jej walkę z chorobą materiale filmowym pokazana jest, jak goli swoje słynne blond włosy.

Dokument "Farrah's Story", nagrany domową kamerą, będzie pokazany w stacji NBC w piątek.

Reklama

90-minutowy film, w którym narratorem jest Fawcett, ukazuje leczenie aktorki od czasu zdiagnozowania u niej w 2006 raka jelita grubego, a także ostatnie tygodnie spędzone przez nią w łóżku, kiedy z trudem rozpoznawała swojego syna.

Wieloletni partner aktorki, gwiazdor Ryan O'Neal, twierdzi, że 62-letnia Fawcett chciała podzielić się z widzami swoimi zmaganiami z chorobą, ale na swoich własnych warunkach.

W chwytającym za serce materiale Fawcett pokazana jest w intymnych sytuacjach - walcząca z mdłościami, które są skutkiem ubocznym leczenia, i tańcząca z przyjaciółmi, kiedy okazuje się, że choroba ustąpiła. W jednym z fragmentów Fawcett leży w łóżku szpitalnym razem z O'Nealem. Żartują, że mają swoją własną wersję "Love Story" - filmu o tragicznej miłości, który przyniósł O'Nealowi sławę.

Lekarze zdiagnozowali u Fawcett raka jelita grubego we wrześniu 2006 roku. Cztery miesiące później uznali, że przezwyciężyła chorobę, ale jej nawrót nastąpił w maju 2007 roku.

Aktorka, znana z serialu "Aniołki Charliego", uważa, że materiał filmowy jest "bardzo osobisty". "Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że ktokolwiek go zobaczy" - przyznała.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Farrah Fawcett | wlosy | blond włosy | włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje