Reklama

Odkrywamy tajemnice bohaterek komedii "Kochaj"

Romantyczka do potęgi, drapieżna femme fatale, fanka Azji, dziennikarska "żyleta" i nie do końca zła macocha. Tak prezentuje się barwna galeria bohaterek, które - w filmie "Kochaj" - zagrały Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Małgorzata Kożuchowska.

Romantyczka do potęgi, drapieżna femme fatale, fanka Azji, dziennikarska "żyleta" i nie do końca zła macocha. Tak prezentuje się barwna galeria bohaterek, które - w filmie "Kochaj" - zagrały Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Małgorzata Kożuchowska.
Mikołaj Roznerski, Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska w scenie z filmu "Kochaj" /materiały dystrybutora

Nowa komedia twórców hitu "Mój rower", z udziałem gwiazd, wejdzie na ekrany kin 3 czerwca. Jej główne tematy to - prawdziwie babska przyjaźń, poszukiwanie miłości i wieczór panieński, podczas którego wszystko wymyka się spod kontroli. Odliczając dni do premiery, odkrywamy tajemnice głównych bohaterek "Kochaj". Takie rzeczy o kobietach po prostu nie śniły się facetom!

Sawa (Olga Bołądź) - zamiast balerinek nosi martensy, wierzy w damską siłę i feminizm... Ale czuje, że sama oddała kontrolę nad życiem innym - najpierw ojcu, a później narzeczonemu (Jurkowi), który oświadczył się już na pierwszej randce. Sawa wciąż szuka własnego miejsca na Ziemi i po cichu marzy o szalonej, "filmowej" miłości. Być może dlatego, że w pracy - jako tłumaczka - obejrzała już dziesiątki komedii romantycznych. Dlatego, gdy dziewczyna poznaje Krzysztofa - artystę, który adoruje ją i rozumie niemal bez słów - pokusa staje się coraz silniejsza... Czy Sawa odmieni swoje życie, ucieknie sprzed ołtarza... i wpadnie w ramiona "księcia z bajki"?

Reklama

"Sawa to romantyczka do potęgi. Jest marzycielką, która ledwo stąpa po ziemi i wszystko odbiera poprzez pryzmat emocji. To postać, jakiej jeszcze nie grałam" - wyznaje Olga Bołądź.

Anka (Roma Gąsiorowska) - wolna i pozbawiona zahamowań dziewczyna, która odważnie spełnia swoje marzenia... i ma ogromny apetyt na życie. Tuż po maturze - zamiast studiować medycynę, jak chciała rodzina - Anka wyjechała do Paryża, by uczyć się w prestiżowej szkole designu. A dziś ma własną firmę i jest modną organizatorką wesel. Lubi wyzwania i adrenalinę, skacze ze spadochronem, bawi się kolejnymi romansami... Ale w głębi serca marzy o tym, by w końcu trafić na właściwego faceta. I zostać u jego boku na dłużej. Czy spotka "tego jedynego", który poskromi jej temperament?

"Anka jest hedonistką, flirciarą i drapieżną dziewczyną. Nigdy nie przepuści żadnej okazji do dobrej zabawy. Są w niej pewne zwierzęce pierwiastki oraz co nieco z lolitki i femme fatale" - mówi o swojej bohaterce Roma Gąsiorowska-Żurawska.

Weronika (Magdalena Lamparska) - samotna matka, dla syna - małego Jasia - gotowa na każde poświęcenie. W trudnych chwilach nie załamuje się i twardo stąpa po ziemi. Założyła firmę, prowadzi popularnego bloga o Azji - i wie, że musi sama zadbać o rodzinę. Weronika przez lata walczyła z nadmiarem kompleksów. Nie wierzy już, że czeka ją w życiu miłosny happy end i nie liczy na męskie wsparcie. Choć w głębi serca nadal pragnie spotkać bratnią duszę...

"Weronika jest blogerką i wielką miłośniczką kultury azjatyckiej. Wewnętrzna harmonia, nad którą stale pracuje, to tylko przykrywka. Tak naprawdę ma wielki temperament. Na co dzień matkuje swoim koleżankom, ale jak już pójdzie w tango, to nic jej nie zatrzyma!" - zdradza Magdalena Lamparska.

Oliwia (Aleksandra Popławska) - gwiazda telewizji. Redaktor Oliwia Artman słynie z "ostrych" wywiadów, ale sama dba o to, by jej życie prywatne pozostało tajemnicą - świadoma, jak łatwo można trafić na pierwsze strony gazet. W pracy każdego dnia musi walczyć o swoją pozycję. Słodki uśmiech i zabójcze pytania - przed taką "mieszanką" drży każdy polityk. Co wydarzy się, gdy Oliwia umówi się na wywiad z premierem?

"Oliwia stwarza pozory nieprzejednanej twardzielki. Utrzymuje, że słowo miłość w ogóle jej nie dotyczy, a w życiu najważniejsza jest praca. Jednak uczucia nie są jej obce. Ona też potrafi się zakochać, choć fakt ten długo ukrywa przed przyjaciółkami" - przekonuje Aleksandra Popławska.

Marta (Małgorzata Kożuchowska) - doradca premiera i jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. W pracy jest pewna siebie, inteligentna i władcza - jej przeciwnicy uważają, że ma "lód zamiast serca". Jej prawdziwe oblicze wygląda inaczej... W domu, w ramionach męża, Marta zawsze odnajduje spokój - nawet, jeśli chwile, gdy nie dzwoni jej telefon, są krótkie. Do tego jest naprawdę oddana rodzinie i gdy Sawa ma problemy, od razu proponuje jej pomoc.

"Na pierwszy rzut oka Marta sprawia wrażenie stereotypowej macochy, rodem z baśni braci Grimm. Szybko jednak okazuje się, że ma również ludzkie oblicze" - śmieje się Małgorzata Kożuchowska.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kochaj 2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy