Reklama

Nowy aktor w sequelu "Zmierzchu"

Brytyjski aktor Jamie Campbell-Bower zdradził, że wystąpi w kontynuacji filmu "Zmierzch" w roli lidera rodu wampirów Volturi - Kajusza.

20-latek, który ma już na swoim koncie m.in. role w takich produkcjach, jak "Rock'n'Rolla" i "Sweeney Todd", powiedział w wywiadzie dla portalu BBC News, że jest bardzo podekscytowany

Reklama

swoim udziałem w tym przedsięwzięciu.

"Jesteście pierwszymi osobami, którym o tym mówię" - powiedział Campbell-Bower. "Zdjęcia już się rozpoczęły, ja dołączę do ekipy w czerwcu" - dodał.

Premiera filmu "The Twilight Saga: New Moon", sequelu ubiegłorocznego kasowego hitu pt. "Zmierzch" na podstawie bestsellerowej powieści Stephanie Meyer, została zaplanowana na listopad. Rola Kajusza jest kluczowa dla kontynuacji losów miłości współczesnego wampira Edwarda Cullena, w której to roli ponownie wystąpi Robert Pattinson, oraz Belli Swan, zwykłej dziewczyny granej przez Kristen Stewart.

Rolę reżysera drugiej części filmu po Catherine Hardwicke, która podobno nie doszła do porozumienia z jego producentami, przejął Chris Weitz. Wiadomo już, że w obsadzie produkcji pojawi się m.in. 15-letnia Dakota Fanning w roli Jane; inne szczegóły pozostają jednak tajemnicą.

"Wiem, kto jeszcze tam zagra, ale niestety nie mogę wam tego zdradzić" - podsycił ciekawość dziennikarzy Campbell-Bower.

"Zmierzch", pierwsza filmowa adaptacja powieści Meyer, przyniosła do tej pory na całym świecie zyski w wysokości 376 milionów dolarów.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zmierzch | aktor | Jamie Campbell Bower

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje