Reklama

Reklama

"Niewidzialna wojna": Patryk Vega bez cenzury [nowy zwiastun]

Zobacz nowy zwiastun filmu "Niewidzialna wojna" z Rafałem Zawieruchą w roli najbardziej kontrowersyjnego polskiego reżysera! Już 30 września do kin trafi film fabularny, który odkryje całą prawdę o życiu Patryka Vegi.

Zobacz nowy zwiastun filmu "Niewidzialna wojna" z Rafałem Zawieruchą w roli najbardziej kontrowersyjnego polskiego reżysera! Już 30 września do kin trafi film fabularny, który odkryje całą prawdę o życiu Patryka Vegi.
Kadr z filmu "Niewidzialna wojna" /materiały prasowe

Jego życie jest pełne niesamowitych zdarzeń i ostrych zakrętów, z których na prawdę łatwo wypaść. W wieku 13 lat podjął pracę zarobkową jako handlarz nielegalnego oprogramowania, kilka lat później został wpisany do polskiej księgi rekordów Guinnessa, jako dokumentalista uczestniczył w akcjach policji i strzelaninach, napisał kilka książek, schudł 55 kilogramów w niecały rok, o jego życiu rozpisywały się niezliczone portale plotkarskie i brukowce. Jest najbardziej kasowym reżyserem i producentem w Polsce a jego filmy zarobiły ponad 120 milionów dolarów. Jego życie to gotowy scenariusz na film. Bez cenzury!

Reklama

"Niewidzialna wojna" Cała prawda o Patryku Vedze

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich - aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on - Patryk Vega - reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący - nigdy obojętny.

Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii"? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera - "Niewidzialna wojna", w którym w rolę Patryka Vegi wciela się, znany z występu u samego Quentina Tarantino, ceniony aktor Rafał Zawierucha ("Pewnego razu... w Hollywood"). Natomiast jego matkę gra na dobre powracająca do kina Anna Mucha ("Miłość, seks & pandemia").

To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera - Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino - pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99 procent ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Niewidzialna wojna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL