Reklama

Reklama

Nieoczekiwane zaręczyny na premierze "Kochaj"

23 maja w Płocku odbyła się uroczysta prapremiera filmu "Kochaj". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska. Odtwórczyniom głównych ról towarzyszyli aktorzy z filmu - Mikołaj Roznerski oraz Nikodem Rozbicki, który wcielił się również w prowadzącego imprezę. Na pokazie nie mogło zabraknąć reżyser Marty Laryssy Plucińskiej. Autorka "Kochaj" pojawiła się w Płocku w asyście projektantki kostiumów - Magdaleny Arłukiewicz oraz producenta Pawła Plucińskiego.

Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska na przedpremierze "Kochaj" w Płocku

Płocką prapremierę filmu "Kochaj" poprzedziło spotkanie gwiazd filmu z widzami, które odbyło się na Rynku Starego Miasta. Wzięli w nim udział aktorzy: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska i Nikodem Rozbickici. Cała czwórka nie mogła narzekać na brak popularności i przez kilka godzin chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Na przybyłych czekała również niespodzianka - taneczny flash mob w wykonaniu profesjonalnych tancerek.

Reklama

Wieczorem wydarzenia przeniosły się do płockiego kina Przedwiośnie, gdzie do gwiazd dołączyli m.in. Mikołaj Roznerski i reżyserka Marta Laryssa Plucińska. Po przemówieniu autorki "Kochaj" doszło do kolejnej nieoczekiwanej sytuacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, jeden z widzów publicznie oświadczył się swojej partnerce. A zatem -  jeśli ślubować miłość, to tylko na filmie "Kochaj"!

Bohaterka "Kochaj" - Sawa (Olga Bołądź) - wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym... Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor - Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy - lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kochaj 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje