Reklama

Reklama

Nie żyje Michael Armand Hammer. Ojciec aktora Armie Hammera miał 67 lat

Nie żyje Michael Hammer, ojciec znanego hollywoodzkiego aktora Armie Hammera. Amerykański biznesmen i właściciel firmy, która zajmowała się produkcją telewizyjną i filmową, zmarł po długiej walce z nowotworem. Miał 67 lat.

Nie żyje Michael Hammer, ojciec znanego hollywoodzkiego aktora Armie Hammera. Amerykański biznesmen i właściciel firmy, która zajmowała się produkcją telewizyjną i filmową, zmarł po długiej walce z nowotworem. Miał 67 lat.
Nie żyje ojciec aktora Armie Hammera. Michael Hammer miał 67 lat /Stefanie Keenan /Getty Images

Michael Hammer nie żyje. Ojciec Armie Hammera miał 67 lat

Po długiej walce z chorobą nowotworową zmarł Michael Hammer, ojciec znanego hollywoodzkiego aktora Armie Hammera. Mężczyzna miał 67 lat.

Michael Hammer był amerykańskim biznesmenem. Najbardziej znany był z powiązań z Occidental Petroleum, firmą swojego zmarłego dziadka, potentata naftowego. Hammer nadzorował również Hammer International Foundation, Armand Hammer Foundation i był właścicielem wielu firm.

Jedna z firm, której był właścicielem - Hammer Productions - zajmowała się produkcją telewizyjną i filmową. Firma ma siedzibę w Los Angeles.

Reklama

Michael Hammer wydziedziczył syna?

Po skandalu obyczajowym, którego "bohaterem" został syn Michaela Hammera, aktor Armie Hammer, ojciec odciął go od rodzinnej fortuny i przestał mu pomagać finansowo.

Skandal obyczajowy z udziałem Armiego Hammera sprawił, że całkowicie załamała się kariera tego popularnego aktora. Kilka miesięcy temu media informowały, że gwiazdor Hollywood zaczął pracę w biurze nieruchomości, aby zarobić na utrzymanie.

Kariera niegdyś jednego z najbardziej obiecujących aktorów Fabryki Snów, słynnego dzięki rolom w "The Social Network" i "Tamte dni, tamte noce", legła w gruzach niemal z dnia na dzień w 2021 roku. Został on wtedy oskarżony o gwałt, fizyczne znęcanie się nad wieloma kobietami oraz kanibalizm.

Hammer stracił wówczas role w komedii "Shotgun Wedding", w której miał wystąpić u boku Jennifer Lopez, thrillerze "The Billion Dollar Spy" i serialu "Gaslit" z Julią Roberts i Seanem Pennem w obsadzie. Współpracę z gwiazdorem zakończyła też reprezentująca go agencja aktorska.

W lipcu 2022 roku serwis "Variety" podał, że Hammer jest bankrutem. I aby zarobić na utrzymanie swoje i dwójki dzieci, podjął pracę w biurze nieruchomości - został sprzedawcą apartamentów na Kajmanach, gdzie mieszka jego rodzina. Serwis ten donosił też, że drugą połowę 2021 roku Hammer spędził w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień na Florydzie.

Czy zdążył zobaczyć się z ojcem przed jego śmiercią, nie wiadomo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Armie Hammer

Reklama

Reklama

Reklama