Reklama

Nie żyje Dieter Brummer. Gwiazdor "Zatoki serc" miał zaledwie 45 lat

Dieter Brummer nie żyje. Z Australii napłynęły przykre wieści o śmierci gwiazdy telenowel. Aktor zasłynął przede wszystkim rolą w "Zatoce serc". Kojarzyć go możemy również z takich seriali jak "Porachunki" i "Sąsiedzi". Gwiazdor został znaleziony w swoim domu. Nie jest jeszcze znana przyczyna śmierci.

Dieter Brummer - kariera

Dieter Brummer to australijski aktor, który urodził się 5 maja 1976 roku. Już jako nastolatek dołączył do obsady telenoweli, która w Polsce nosiła tytuły: "Nie ma jak w domu" i "Zatoka serc". Szczyt kariery australijskiego aktora przypadł na lata 1992 - 1996, kiedy w "Zatoce serc" wcielał się w Shane'a Parrisha - ulubieńca nastolatek.

Ponad 10 lat późniwj dołączył do obsady serialu "Porachunki", a następnie przyjął rolę Troya Millera w "Sąsiadach". Ostatnim serialem, w którym zagrał był "Szczęśliwy los", w którym wcielił się w Jasona Rossa.

Reklama

Dieter Brummer - informacje o śmierci

Informację o śmierci australijskiego gwiazdora podały lokalne media. Potwierdziła ją rodzina, która wydała w tym celu oświadczenie. Aktor został znaleziony martwy w sobotę 24 lipca 2021 roku w domu w Glenhaven na przedmieściach Sydney. Do tej pory nieznana jest przyczyna śmierci. Wiadomo natomiast, że nie były w nią zamieszane osoby trzecie.

Rodzina wydała specjalne oświadczenie:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy