Reklama

Reklama

Nie tylko Ariana Grande. Gwiazdy, które wzięły ślub w tajemnicy

Ariana Grande wzięła niedawno sekretny ślub z Daltonem Gomezem. Serwis TMZ jako pierwszy poinformował, że ceremonia odbyła się w domu pary w Montecito w Kalifornii, a udział w niej wzięło około 20 osób. Ale nie tylko ta para ceni sobie intymność. Sekretny ślub wzięli m.in. Mila Kunis, Sean Penn czy takie polskie gwiazdy, jak Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Karczmarczyk, Magdalena Lamparska i Doda.

Śluby z pompą, w blasku fleszy albo wręcz przed kamerami, w obecności setek, często bardzo znanych gości. Takie ceremonie uwielbia wiele gwiazd, ale nie wszystkie. Sporo celebrytów - tak jak ostatnio Ariana Grande - decyduje się na skromną, kameralną i sekretną uroczystość ślubną.

W gronie najbliższych swoje związki małżeńskie zawierał też Ashton Kutcher. W 2005 roku ze starszą o 16 lat miłością z czasów nastoletnich Demi Moore, a w 2015 roku z Milą Kunis. Jeśli chodzi o ten drugi ślub, to do dziś na jego temat wiadomo niewiele. Magazyn "People" dotarł tylko do informacji, że ceremonia odbyła się w lipcu, a goście zostali zaproszeni na dzień przed ceremonią.

Reklama

W niewielkim gronie ślub wziął też 59-letni gwiazdor kina Sean Penn. Latem, podczas rozmowy w programie Setha Meyersa potwierdził, że on i jego dziewczyna, 28-letnia Leila George, są teraz małżeństwem.

"Tak, zrobiliśmy ślub w stylu COVID. Byliśmy w domu, dwoje moich dzieci i jej brat. Tak to wyglądało" - wyznał aktor.

Ale lista nazwisk gwiazd, które wybrały śluby bez obecności mediów, jest znacznie dłuższa. Sprawdźcie na kolejnej stronie, kto spośród polskich celebrytów utrzymał w tajemnicy przed mediami datę i miejsce uroczystości!

Spośród polskich gwiazd warto wspomnieć m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską, Dodę, Magdalenę Lamparską, Annę Karczmarczyk czy Margaret. Im również udało się zmylić czujność dziennikarzy i zorganizować ceremonie ślubne, o których wiedzieli tylko ich bliscy.

Na zachowanie ślubu w tajemnicy przed mediami zdecydowali się aktorka Anna Karczmarczyk i producent Pascal Litwin. Para poznała się na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". O tym, że sakramentalne "tak" aktorka powie ukochanemu 7 lipca 2018 roku, wiedzieli tylko ich najbliżsi. Parze udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami datę i miejsce uroczystości.

O przygotowaniach do ślubu nie mówili w wywiadach również aktorzy Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula. Dopiero gdy do sieci wyciekły zdjęcia z ceremonii, media dowiedziały się o tym, że się pobrali.

Chociaż po ślubie Dody z Emilem Stępniem można było znaleźć w sieci dokładną relację z przyjęcia i mnóstwo zdjęć, to o samej ceremonii mało kto wiedział wcześniej. Wokalistka poinformowała o tym dopiero po fakcie, na swoim Instagramie, a przy okazji zamieściła tam sporo zdjęć młodej pary. Uroczystość odbyła się w Hiszpanii.

Ślub w tajemnicy przed mediami wzięła także Magdalena Lamparska. Aktorka i jej ukochany Bartek Kosumek pobrali się w Watykanie. Zdjęcie, na którym aktorka w długiej białej sukni pozuje na romantycznych schodach w Rzymie, znalazło się w rankingu najpiękniejszych portretów ślubnych na świecie.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra również nie rozpowiadali wszem i wobec, że planują stanąć na ślubnym kobiercu. Aktorska para wzięła ślub w sierpniu 2017 roku. Zakochani do ostatniej chwili utrzymywali ślub w tajemnicy. Szczegóły dotyczące uroczystości oraz zdjęcia wypłynęły już po wszystkim.

Z kolei Margaret, wokalistka i jurorka w programie "The Voice of Poland", zdecydowała się na szamański ślub. Ceremonia była utrzymana w tajemnicy przed mediami. Mężem Margaret został jej wieloletni partner, Kacezet. Para pobrała się na łonie natury w Peru.

Reklama

Reklama

Reklama