Reklama

Reklama

"Nie czas umierać": Widowiskowe sceny w spocie o Jamesie Bondzie

W sieci pojawił się nowy, półminutowy spot reklamowy, w których zobaczymy nowe sceny z nadchodzącego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

W sieci pojawił się nowy, półminutowy spot reklamowy, w których zobaczymy nowe sceny z nadchodzącego filmu o przygodach Jamesa Bonda.
Daniel Craig już po raz piąty wcielia się w Jamesa Bonda /materiały prasowe

Wytwórnia MGM wyemitowała zupełnie nowy spot reklamowy nadchodzącego Jamesa Bonda podczas NBA All-Star Game. Filmik trafił już do sieci.

"Nie czas umierać" ma być ostatnim filmem, w którym w rolę Jamesa Bonda wcieli się Daniel Craig. Obraz trafi do polskich kin 3 kwietnia.

W obsadzie 25. części serii pojawią m.in. Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, a także Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek. Reżyserem jest Cary Joji Fukunaga. Za zdjęcia odpowiada Linus Sandgren.

Reklama

W piątek, 14 lutego, pojawił się oczekiwany przez fanów Jamesa Bonda utwór przewodni do filmu "Nie czas umierać". Piosenkę "No Time To Die" wykonała młodziutka wokalistka Billie Eilish.

O czym opowiada film "Nie czas umierać"?

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.


Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: James Bond | no time to die | Nie czas umierać

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy