Reklama

Netflix. "Willa miłości": Polacy oszaleli na punkcie tego filmu!

Netflix regularnie prezentuje zestawienie filmów, które cieszą się największą popularnością. W minionym tygodniu hitem platformy w Polsce była produkcja "Willa miłości". W zestawieniu globalnym wśród filmów anglojęzycznych zwyciężył z kolei kryminał "Koniec drogi". Jakie inne produkcje cieszyły się największym zainteresowaniem widzów?

Netflix właśnie opublikował ranking filmów, które w okresie od 5 do 11 września cieszyły się największą oglądalnością. 

Netflix: "Willa miłości" hitem Netflixa w Polsce

Polacy najchętniej oglądali na platformie Netflix komedię romantyczną pt. "Willa miłości" (2022). O czym opowiada film? 

Po rozpadzie związku młoda kobieta (w tej roli Kat Graham) udaje się do romantycznej Werony, gdzie wynajęła willę. Na miejscu okazuje się, że w wyniku błędu w systemie rezerwacji będzie musiała mieszkać pod jednym dachem z cynicznym, acz wyjątkowo przystojnym Brytyjczykiem (w tej roli Tom Hopper) - brzmi opis fabuły. 

Reklama

Film już drugi tydzień znajduje się w zestawieniu najpopularniejszych filmów Netflixa w Polsce.

Netflix: Jakie filmy najchętniej oglądali Polacy?

Na drugim miejscu w zestawieniu uplasował się film "Księgowy" z 2016 roku z Benem Affleckiem w roli głównej. 

Ben Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. Ścigania Przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (J.K. Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem - nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Anna Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

Trzecią pozycję wśród filmowych hitów Netflixa w Polsce zajęła produkcja "Przypadkowy przechodzień" (2022)

Zbuntowany młody graficiarz bierze na cel mury domów bogatej londyńskiej elity. Tak odkrywa mroczny sekret znanego sędziego, przez który on sam i jego najbliżsi znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie - czytamy w opisie fabuły. 

Netflix: Najpopularniejsze filmy anglojęzyczne na świecie

W zestawieniu globalnym filmów anglojęzycznych hitem został film "Koniec drogi" (2022). 

To thriller akcji, w którym droga przez USA staje się autostradą do piekła dla Brendy (Queen Latifah), jej dwójki dzieci i brata Reggiego (Chris "Ludacris" Bridges). Na celownik bierze ich tajemniczy zabójca, gdy zostają świadkami jego brutalnego morderstwa. Teraz osamotnieni na pustyni w Nowym Meksyku muszą stoczyć walkę o przetrwanie, wiedząc, że pomoc nie nadejdzie. Film "Koniec drogi" wyreżyserowała Millicent Shelton, a role drugoplanowe grają w nim Beau Bridges, Mychala Faith Lee, Shaun Dixon i Frances Lee McCain - czytamy w opisie produkcji. 

Na drugim miejscu wśród filmów anglojęzycznych na świecie uplasowała się "Willa miłości", a na trzecim "Przypadkowy przechodzień". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix

Reklama

Reklama

Reklama