Reklama

Netflix, HBO Max, Canal+. Moc nowości w nadchodzącym tygodniu!

Przed nami kolejny tydzień września i kolejne nowości na platformach streamingowych. Jakie filmy i seriale będzie można zobaczyć na Netfliksie, w HBO Max i Canal+? Poniżej najciekawsze premiery nadchodzących dni!

Netflix: Nowości filmowe i serialowe

"Santo" - hiszpański serial dramatyczny, pełen napięcia i wątków kryminalnych.

Opis: Dwaj policjanci po przeciwnych stronach Atlantyku desperacko próbują dopaść okrutnego handlarza narkotykami, którego tożsamość pozostaje tajemnicą. W rolach głównych zobaczymy Bruno Gagliasso, Raúla Arévalo, Victória Guerra. Za reżyserię odpowiada Carlos López.

Premiera: 17 września (sobota)

"Perfumiarz" - niemiecki dramat, łączący w sobie wątki kryminalne z sensacją i thrillerem.

Opis: Aby odzyskać węch i kochanka, kobieta detektyw nawiązuje współpracę z perfumiarzem stosującym zbrodnicze metody, żeby stworzyć idealny zapach. W serialu zobaczymy Emilie Schüle, Ludwiga Simona i Roberta Finstera.

Reklama

Premiera: 21 września (środa)

"Blues jazzmana" - amerykański dramat społeczny.

Opis: Opowieść Tylera Perry’ego o zakazanej miłości i dramacie rodzinnym wydobywa na światło dzienne 40 lat tajemnic i kłamstw przy dźwiękach bluesa z Głębokiego Południa. W rolach głównych: Joshua Boone, Amirah Vann, Solea Pfieffer.

Premiera: 23 września (piątek)

HBO Max: Nowości filmowe i serialowe

"Niepokalana" - dramat w reżyserii Moniki Stan i Georga Chipera.

Opis: Kiedy młoda Daria rozpoczyna odwyk, aby pozbyć się nałogu, w który wpędziła ją pierwsza miłość, jej niewinność zapewnia jej ochronę ze głównie strony mężczyzn w ośrodku. Przyjdzie jej jednak za to zapłacić wysoką cenę.

Premiera: 17 września (sobota)

"Odwrócona wieża"  - thriller w reżyserii Jaaka Kilmi

Opis: Gang dziesięcioletniego Kristjana robi wszystko, aby zachować w tajemnicy swój plac zabaw w opuszczonej starej fabryce. Pewnego dnia strażnik ma wypadek i dzieciaki decydują, żeby zatrzymanie mężczyzny jako zakładnika. 

Premiera: 22 września (czwartek)

"W świetle dnia"  - węgiersko-francusko-niemiecki dramat fabularny napisany i wyreżyserowany przez Dénes Nagy.

Opis: II wojna światowa. István Semetka jest prostym węgierskim rolnikiem, który służy jako kapral w specjalnej jednostce rozpoznającej grupy partyzanckie. Kiedy dowódca ginie, bohater musi przełamać swoje lęki i objąć dowództwo nad oddziałem. 

Premiera: 23 września (piątek)

Canal+: Nowości filmowe i serialowe

"Pociągi na wojnie" - serial dokumentalny o potężnej roli transportu kolejowego podczas II Wojny Światowej. Oto wojna z perspektywy szyn.

Opis: Serial dokumentalny, który pozwala nam z oryginalnej perspektywy spojrzeć na przebieg II Wojny Światowej. Z perspektywy torów kolejowych. Bowiem stara jak świat jest prawda, że nic tak jak wojna nie pobudza ludzkiej cywilizacji - od pomysłowości po przemysł.

Premiera: 19 września (poniedziałek)

"Morze Północne w ogniu" - katastroficzny film pokazujący w spektakularny sposób jakim zagrożeniem może być podmorskie wydobywanie ropy.

Opis: Pełen emocji film katastroficzny pokazujący całkiem prawdopodobny rozwój wydarzeń nie tak daleko od nas. W ostatnich latach kinematografia norweska wyspecjalizowała się w filmach o potężnych zagrożeniach, które czają się całkiem niedaleko ("Fala", "The Quake. Trzęsienie ziemi"). Teraz ta sama ekipa powraca do nas z kameralną i zarazem spektakularną niczym hollywodzkie produkcje opowieścią o tym, jak groźne mogą być skutki wydobywania ropy z dna Morza Północnego.

Premiera: 17 września (sobota)

Zobacz również:

Weekend w kinie: "Zołza" Kożuchowska, niewierna Binoche

Gdynia 2022: Pokazy specjalne filmów o Przybylskiej i Globiszu. Pojawili się faworyci?

"Zadra": Rap ma płeć [recenzja]  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | HBO Max | Canal+
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy