Reklama

Reklama

Najpopularniejsza komedia w Polsce

"Listy do M." pobiły kolejny frekwencyjny rekord, stając się najpopularniejszą komedią po 1989 roku! Film obejrzało już 2 miliony 535 tysięcy widzów. Ten wynik sprawił, że dotychczasowy komediowy blockbuster "Lejdis", został właśnie zdetronizowany.

"Listy do M." podbiły serca Polaków już od pierwszego weekendu, plasując się jako trzecie najlepsze otwarcie polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 20 lat! Popularnością przebiły najbardziej oczekiwane premiery roku -"1920. Bitwę Warszawską" oraz hollywoodzkie blockbustery: "Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D" (milion trzysta tysięcy widzów), "Harry'ego Pottera i Insygnia Śmierci. Część drugą" (milion dwieście tysięcy widzów), "Sagę Zmierzch: Przed świtem - Część 1" (niemal osiemset tysięcy widzów).

Film zachwycił nie tylko widzów, ale także krytyków, którzy tracili wiarę, że komuś uda się w końcu zrobić naprawdę dobrą, polską komedię romantyczną. To "gatunek, który leży u nas na łopatkach i kwiczy" - żalił się redaktor naczelny "Filmu" Jacek Rakowiecki, by natychmiast dodać, że jeśli chodzi o "Listy do M." to warto zobaczyć ten film, bo "to najlepsza polska produkcja od dziesięcioleci, na poziomie niezłego Hollywood".

Reklama

"Listy do M." to także film, który pokochali grający w nim aktorzy. "Z dużą przyjemnością i otwartą przyłbicą, czyli bez wstydu, zapraszam na ten film" mówił Maciej Stuhr, który wciela się w romantycznego Mikołaja.

"Widz oglądając ten film, nie będzie czuł się zażenowany, co niestety często zdarza się w polskim kinie" - powiedział TVN 24 Tomasz Karolak, filmowy Mel Gibson.

Do opinii kolegów po fachu przyłączył się Paweł Małaszyński (Wladi), który wyznał: "Jak ognia unikam komedii romantycznych, ale gdyby pojawił się na horyzoncie taki scenariusz jak 'Kiedy Harry poznał Sally', albo 'Notting Hill', to wchodzę w to jak w masło, i tak było w przypadku 'Listów do M.'"

"Listy do M." to film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie, w jeden wyjątkowy dzień, odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! Pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Wagner i Wojciech Malajkat pokażą, jak kochać w najpiękniejszej komedii roku.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy