Reklama

Nagi instynkt Sharon Stone w komedii "Casanova po przejściach"

Hollywoodzka ikona Sharon Stone powraca na duże ekrany. W komedii "Casanova po przejściach" zdobywczyni Złotego Globu odda się miłosnemu trójkątowi z Johnem Turturro i latynoską pięknością Sofią Vergarą. Film z udziałem gwiazd, wspieranych przez niezawodnego Woody'ego Allena, przebojem zdobył serca widzów w USA. W polskich kinach "Casanovę" będzie można oglądać od 9 maja.

"Moja bohaterka nie ma problemu z seksualnością, ale nie rozumie, co to miłość. Nie wie, na czym ona polega. Jest jak kwiat, który nigdy nie zakwitł" - mówi Stone.

Reklama

"Sharon świetnie pasowała do tej roli" - stwierdza partnerujący aktorce John Turturro. "Jest wysportowana, pięknie wygląda i bez trudu można sobie wyobrazić, że postać, którą gra, mogłaby mieszkać na Park Avenue. Na planie była między nami dobra chemia. Sharon odznacza się swoistą brawurą, która skłania ją do podejmowania ryzyka. Popychała nas do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom" - dodaje Torturro, a swoje trzy grosze dorzuca Sofia Vergara. "To ikona. Jeśli zastanawiasz się nad najpiękniejszymi kobietami świata, to Sharon zawsze znajdzie się w ich gronie." - komplementuje koleżankę z planu kolumbijska gwiazda "Współczesnej rodziny".

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela - nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za "skromną opłatą". Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie...

Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę - Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Casanova po przejściach | Sharon Stone | 9 maja | Casanova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje