Reklama

"Mumia 2" z tą samą obsadą

Reżyser "Mumii" Stephen Sommers został niemal zmuszony do zatrudnienia tych samych aktorów do kontynuacji przebojowego horroru, ponieważ błagali go o ponowny udział.

Zdjęcia do "Mumii 2" rozpoczną się w maju b.r.. W filmie wystąpi większość oryginalnej obsady, w tym Brendan Fraser i Rachel Weiss.

Reklama

Reżyser wyjaśnia: "Byli od razu gotowi do rozmów o kontynuacji, jeszcze przed zakończeniem zdjęć do pierwszej części. Tak im się to spodobało! Bardzo się zaprzyjaźniliśmy i świetnie bawiliśmy. Ekipa techniczna była fantastyczna. Dlatego postanowiłem zatrudnić ją całą, plus siedmioro aktorów, którzy wystąpili w 'Mumii'."

Druga część filmu, który był jednym z większych przebojów ub. roku, nakręcona zostanie tym razem w Egipcie. "Mumia" nie mogła tam powstać, ze względu zagrożenie atakami terrorystycznymi. Mówi Sommers: "Kręciliśmy film rok po masakrze turystów i dlatego wszyscy aktorzy musieli mieć ubezpieczenie. Jednak firma ubezpieczeniowa nie zgodziła się na to. Mam nadzieję, że teraz będziemy mogli bez przeszkód kręcić w autentycznych plenerach".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mumie | mumia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje