Reklama

Mściwy Nicolas Cage

Nicolas Cage zagrał główną rolę w najnowszym filmie Rogera Donaldsona "Bóg zemsty". Laureat Oscara wcielił się w mężczyznę, który zamieszany jest w działalność grupy mścicieli, zajmujących się wymierzaniem sprawiedliwości przestępcom...

Gdy piękna żona granego przez Cage'a bohatera - Laura zostaje brutalnie zgwałcona, zrozpaczony Will spotyka przy jej szpitalnym łóżku tajemniczego mężczyznę, Simona, który zna jego imię i okoliczności tragedii, jaka go dotknęła.

Nieznajomy reprezentuje tajną organizację, która zajmuje się wymierzaniem sprawiedliwości w przypadkach podobnych zbrodni. Żądny zemsty Will otrzymuje propozycję wyrównania rachunków z gwałcicielem, ale w zamian musi uczynić coś, co na trwałe zwiąże go z zabójczo skuteczną siatką mścicieli...

"Niezależnie od tego, kim jest i w jak cywilizowanym świecie żyje, w każdym człowieku drzemie zwierzęca natura, którą bez większego trudu można wydobyć - przekonuje Nicolas Cage.

Reklama

"Wystarczy doprowadzić go do stadium, w którym jedynymi argumentami stają się siła, złość czy przemoc fizyczna" - dodaje aktor.

U boku Cage'a wystąpili January Jones, Guy Pearce oraz Jennifer Carpenter.

Reżyserem thrillera jest Roger Donaldson twórca filmu "Angielska robota".

Za scenariusz "Boga zemsty" odpowiada Robert Tannen.

Najnowszy film z główną rolą Nicolasa Cage'a w polskich kinach już od 2 marca.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bóg zemsty | Nicolas Cage

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy