Reklama

Reklama

"Mission: Impossible": Tom Cruise jest prześladowany?

Tom Cruise pracuje właśnie na planie 8. części kultowej już serii "Mission: Impossible". Okazuje się jednak, że w międzyczasie jest narażony na mnóstwo stresów. "The Sun" donosi, że aktorowi grożono śmiercią.

Tom Cruise jest uważany za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Na całym świecie zyskuje codziennie nowych adoratorów i adoratorki. Niedawno do kin trafiła najnowsza wersja "Top Guna" z Tomem w roli głównej. Film szybko stał się prawdziwy hitem. 

Teraz aktor skupia się na pracy nad 8. częścią serii "Mission: Impossible". Realizacja produkcji była od jakiegoś czasu utrudniona. Najpierw plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Teraz na horyzoncie ekipy filmowej pojawiła się kolejna przeszkoda. 

Reklama

Osoby realizujące projekt zaczęły obawiać się o własne bezpieczeństwo. Jak podaje "The Sun", osoba z bliskiego otoczenia Toma twierdzi, że zwolniono ostatnio jednego z pracowników. Ten w akcie zemsty zaczął wysyłać wiadomości z pogróżkami do znanego aktora oraz reżysera filmu - Christophera McQuarrie. W związku z tym ekipa filmowa postanowiła zatrudnić zespół wyspecjalizowanych ochroniarzy.

Kim jest stalker?

Informator "The Sun" utrzymuje, że cała historia zaczęła się od zwolnienia koordynatora zespołu kaskaderów.

Co ciekawe, natrętny pracownik miał pozwać aktora, reżysera oraz całą wytwórnię Paramount Pictures za złamanie warunków umowy. Poza tym twierdził, że filmy Cruise'a są finansowane przez rosyjskich oligarchów, a przeciwko wytwórni toczy się śledztwo FBI.

"Mission: Impossible 8": Kiedy film trafi do kin?

Ósma część hitowej serii ma być przy okazji początkiem jej wielkiego finału. Jej  pełny tytuł to "Mission: Impossible Dead Reckoning Part One". Premiera światowa ma odbyć się już 14 lipca 2023 roku. Część druga, która ma być zwieńczeniem całego cyklu pojawi się dopiero w czerwcu 2024 roku. Poniżej możecie już zobaczyć zwiastun nadchodzącej części. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | Mission Impossible

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy