Reklama

"Miłość jest wszystkim": Czas na świąteczny show

Czy miłość zaskoczy ich tak jak zima drogowców? Joanna Kulig i Michał Czernecki w komedii "Miłość jest wszystkim".

Czy miłość zaskoczy ich tak jak zima drogowców? Joanna Kulig i Michał Czernecki w komedii "Miłość jest wszystkim".
Joanna Kulig i Michał Czernecki na specjalnym plakacie komedii romantycznej "Miłość jest wszystkim" /materiały dystrybutora

Tych dwoje łączy wspólny program świąteczny i to, że oboje w pogoni za oglądalnością zapominają o magii świąt i własnym szczęściu. Czy tajemniczy święty Mikołaj będzie umiał pokazać im właściwą drogę?

Magda (Joanna Kulig) kierowniczka produkcji, zawsze z komórką przy uchu, krótkofalówką u pasa i megafonem w ręku. Pracoholiczka, oddana swojej pracy do tego stopnia, że nie cofnie się przed niczym, by wszystko wyszło tak, jak sobie tego wymarzyła. "Magda jest mało otwarta na uczuciowość. W filmie nie widzimy jej życia osobistego, ale można założyć, że jest singielką" - mówi o swojej postaci Joanna Kulig.

Reklama

Na jej drodze staje Jurek (Michał Czernecki), producent telewizyjny, perfekcjonista, który też nie widzi świata poza karierą. "Jest trochę nieśmiały, ale w pracy wychodzi z niego zupełnie inny człowiek. Dla niego praca zawodowa jest wszystkim - do pewnego momentu. Magda jest kimś, kto wnosi do jego życia zupełnie inną jakość, jest dla niego nieodkrytą planetą, na którą dopiero się wybiera i nie może się za to zabrać" - opowiada Michał Czernecki.

Czy tej zapracowanej parze uda się poddać wszechotaczającej aurze miłości? Odpowiedź w kinach już od 23 listopada!

"Miłość jest wszystkim" - wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych oprócz Kulig i Czerneckiego występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc i uspokojeniu świątecznych nerwów. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos... Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii "Miłość jest wszystkim" czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miłość jest wszystkim
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy