Reklama

Reklama

"Miłość dla dorosłych": Polacy pokochali ten film. Jest hitem Netflixa!

"Miłość dla dorosłych" to jedna z nowości Netflixa. Niespodziewanie produkcja odniosła w Polsce duży sukces. W minionym tygodniu była, już zresztą po raz drugi, najchętniej oglądanym filmem w naszym kraju.

"Miłość dla dorosłych" jest ekranizacją powieści Anny Ekberg. Opowieść o pozornie udanym małżeństwie już drugi tydzień z rzędu zajmuje pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych filmów w Polsce. 

Główne role w produkcji grają Dar Salim i Sonja Richter, znana polskiej widowni z erotycznego obrazu z Marcinem Dorocińskim "Kobieta, która pragnęła mężczyzny". Za reżyserię obrazu odpowiada Barbara Rothenborg.

Reklama

"Miłość dla dorosłych": O czym opowiada film?

Christian i Leonora mają wszystko. Udane małżeństwo, piękny dom z widokiem na fiord w Vejle i syna, który właśnie wygrał z ciężką chorobą. Ale na firmowym przyjęciu Leonora nakrywa męża z młodszą kobietą. Uświadamia sobie, że Christian może ją zostawić. Czy to możliwe? Czy odejdzie od kobiet, która poświęciła całe swoje życie i karierę, żeby zająć się chorym synem i rodziną? Leonora podejmuje decyzję: zamierza temu zapobiec za wszelką cenę i wszelkimi możliwymi środkami - brzmi opis fabuły.

Netflix: Jakie filmy najchętniej oglądali Polacy?

Drugie miejsce w zestawieniu najpopularniejszych filmów Netflixa w Polsce zajęła komedia romantyczna "Willa miłości". W rankingu obecna jest pierwszy tydzień. 

Po rozpadzie związku młoda kobieta (w tej roli Kat Graham) udaje się do romantycznej Werony, gdzie wynajęła willę. Na miejscu okazuje się, że w wyniku błędu w systemie rezerwacji będzie musiała mieszkać pod jednym dachem z cynicznym, acz wyjątkowo przystojnym Brytyjczykiem (w tej roli Tom Hopper) - brzmi opis fabuły. 

Na trzecim miejscu uplasowała się komedia "Czas dla siebie". To jej drugi tydzień w zestawieniu hitów Netflixa w Polsce. 

Gdy żona zabiera dzieci na wyjazd, pełnoetatowy tata, pierwszy raz od lat mając czas dla siebie, odnawia kontakt z dawnym przyjacielem. Spędzają razem szalony weekend, który niemal wywraca jego życie do góry nogami, pełnoetatowy tata, pierwszy raz od lat mając czas dla siebie, odnawia kontakt z dawnym przyjacielem. Spędzają razem szalony weekend, który niemal wywraca jego życie do góry nogami - brzmi opis produkcji.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | Miłość dla dorosłych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL