Reklama

Mikołaj Roznerski zdradził, jak przygotowuje się do rozbieranych scen!

Mikołaj Roznerski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Mimo że jego role często spotykają się ze sporą krytyką, on każdego roku pojawia się w co najmniej kilku nowych produkcjach. Już wkrótce na ekrany wejdzie kolejny film jego z udziałem. Roznerski bowiem pracuje obecnie na planie najnowszej produkcji Netfliksa - "Poskromienie złośnicy". W związku z nową rolą aktor, znany głównie z "M jak miłość", zamieścił na swoim Instagramie filmik, w którym pokazał, jak przygotowuje się do rozbieranej sceny.

Mikołaj Roznerski: Popularność

Mikołaj Roznerski to popularny aktor, który grał w serialach, takich jak m.in.: "Pierwsza miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Prawo Agaty", czy "Na Wspólnej". Mikołaj Roznerski ma na swoim koncie także filmy fabularne: "Chce się żyć", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz "Pech to nie grzech". Z Magdaleną Lamparską miał przyjemność zagrać w komedii romantycznej "Porady na zdrady" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Aktor jest laureatem nagrody Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii "Najlepszy aktor" (2020 rok) i zdobywcą Złotej Telekamery 2021. W latach 2018-2021 był związany z Adrianą Kalską, natomiast matka jego syna Antoniego, to aktorka Marta Juras. 

Reklama

Gwiazdor jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami informacjami, dotyczącymi nowych projektów zawodowych. Ostatnio na profilu aktora pojawił się filmik z przygotowań do najnowszego filmu Netfliksa - "Poskromienie złośnicy", w którym aktor wystąpi u boku Magdaleny Lamparskiej.

Mikołaj Roznerski zdradza, jak przygotowuje się do filmu

13 kwietnia w ofercie Netfliksa pojawi się nowa polska komedia romantyczna "Poskromienie złośnicy". W obrazie w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz główne role zagrali Magdalena Lamparska i Mikołaj Roznerski.

Wiadomo że w filmie będzie kilka rozbieranych scen, a te wymagają od aktorów specjalnego przygotowania. Dlatego też gwiazdor polskich komedii romantycznych w jednym z ostatnich postów na Instagramie postanowił podzielić się z fanami tym, jak trenuje przed wejściem na plan.

"Kiedy wierzysz w to, że te 15 brzuszków przed sceną rozbieraną coś da" - napisał.

Zobacz również:

Joanna Kulig doświadczyła nierówności płac, teraz zarabia miliony!

Polski aktor Piotr Z. usłyszał zarzuty


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Poskromienie złośnicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy