Reklama

Michelle Pfeiffer nie chce walczyć z czasem

Amerykańska aktorka Michelle Pfeiffer po swoich 55. urodzinach uznała, że nie będzie już ścigać się z upływającym czasem. Gwiazda kina bez obaw patrzy w lustro. "Już nie muszę wyglądać młodo. Teraz wystarczy, że będę wyglądała dobrze, jak na swój wiek" - mówi.

Michelle Pfeiffer od chwili debiutu kinowego w 1980 roku olśniewała urodą. Magnetyczne spojrzenie, tajemniczy uśmiech przez lata wprawiały w zachwyt widzów na całym świecie. Piękna aktorka dwukrotnie zdobyła tytuł najatrakcyjniejszej kobiety srebrnego ekranu.

Reklama

Presja Hollywood, które nade wszystko ceni młodość swych gwiazd dosięgła Michelle. Był czas, gdy aktorka niechętnie oglądała filmy ze swoim udziałem.

"Obserwowanie własnego procesu starzenia na wielkim kinowym ekranie jest dalekie od normy i może negatywnie wpłynąć na psychikę" - mówi trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer.

Blond piękność przyznaje, że w 2002 roku wycofała się z zawodu na kilka lat nie tylko ze względu na rodzinę - męża i dwoje dzieci, ale i z obawy przed... młodszymi konkurentkami. Do filmu wróciła dopiero w 2007 roku.

Dziś 55-letnia gwiazda, mimo lansowanego w mediach kultu młodości, nie próbuje za wszelką cenę zatrzymać upływającego czasu.

"Teraz wystarczy, że będę wyglądała dobrze, jak na swój wiek. Nie muszę wyglądać młodo" - przekonuje.

Michelle Pfeiffer, choć pogodzona ze swoim wiekiem, nie przestaje dbać o siebie. Aktorka pozostaje na diecie wegańskiej, która zbawiennie wpływa na jej cerę oraz sylwetkę, nie zapomina o ruchu na świeżym powietrzu i... stara się omijać szerokim łukiem gabinety medycyny estetycznej.

Gwiazda stawia na naturalność - na jej czole, pod oczami i wokół ust można z łatwością dostrzec linie. Kiedy jednak pojawia się na czerwonym dywanie wciąż olśniewa. Sekret jej urody? Pogoda ducha i promienny uśmiech, który niweluje oznaki starzenia lepiej niż najbardziej luksusowy krem przeciwzmarszczkowy.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

IKONY POLSKIEGO FILMU

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gwiazda kina | aktorka | uroda | Michelle Pfeiffer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje