Reklama

Michelle Pfeiffer anorektyczką?

Michelle Pfeiffer - aktorka, którą pamiętamy chociażby z filmu "Powrót Batmana" - ma kłopoty. Jednak bynajmniej nie z otrzymywaniem propozycji ciekawych ról, lecz z odpowiednią wagą ciała.

41-letnią aktorkę i jej męża, Davida Kelly, producenta serialu "Ally McBeal", widziano niedawno w miejscu publicznym. Naoczni świadkowie podkreślają, że oboje byli tak chudzi, że z trudem można było ich rozpoznać. Jeden z nich powiedział: "Nie mogłem uwierzyć, że to oni, że są tacy chudzi. To niewiarygodne. Prawie nie można było ich poznać".

Reklama

Wielbiciele serialu "Ally McBeal" utrzymują, że główna bohaterka, grana przez Calistę Flockhart, mogła mieć wpływ na obecny wizerunek Michelle Pfeiffer. Inni twierdzą wręcz odwrotnie - że to wygląd Pfeiffer zainspirował taki, a nie inny wygląd bohaterki słynnego także w Polsce serialu. Przyjaciele aktorki zapewniają jednak, że nie ma mowy o jakichkolwiek problemach zdrowotnych. "To, że ktoś nosi luźne ubrania, nie oznacza, że ma kłopoty ze zdrowiem" - wyjaśnił jeden z nich.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kłopoty | michelle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje