Reklama

Michael Caine i Shakira: Wciąż zakochani

Uchodzą za idealną parę. Mimo upływu lat, ciągle patrzą na siebie z miłością. – Jestem szczęściarzem, że mogę zestarzeć się u jej boku – mówi aktor. Swoją przyszłą żonę zobaczył w reklamie kawy. Tak zauroczyła go jej egzotyczna uroda, że wydzwaniał do niej dziesięć razy dziennie, prosząc o randkę.

Michael Caine i jego żona Shakira we Francji w 1990 roku

Pytany o przepis na długie i szczęśliwe małżeństwo, gwiazdor odpowiada z uśmiechem: - Dwie łazienki! Musisz je mieć, mieszkając pod jednym
dachem z kobietą. Inaczej natychmiast wybuchną konflikty!

Reklama

Gwoli ścisłości dodajmy, że Michael Caine ma dość łazienek w swoich brytyjskich posiadłościach oraz w domu w Miami. Tak naprawdę tym, co cementuje jego małżeństwo, jest równość w związku, zaufanie i szacunek. Dzięki temu małżeństwo aktora trwa już 47 lat. I jak twierdzi, z roku
na rok jest coraz lepsze.

Najpierw porażka

Zanim Michael Caine poznał Shakirę, miał już na koncie jedno, trwające cztery lata małżeństwo. W 1954 r. ożenił się z Patricią Haines, która dwa lata później urodziła córkę Dominique. W 1958 roku para rozstała się.

- To był kompletny niewypał. Zakładałem rodzinę, będąc bardzo niedojrzałym człowiekiem. Nie miałem forsy, za to byłem spragniony wielkich ról i sławy. Skoncentrowany na swoich pragnieniach, nie potrafiłem dbać o żonę i dziecko. Bardzo się cieszę, że mimo wszystko udało mi się zbudować dobrą relację z moją córką - przyznał później w jednym ze szczerych wywiadów.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael Caine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje