Reklama

Meghan Markle: Wszystko się zmieniło

Media śledzą każdy jej krok. Plotkarska prasa pełna jest doniesień o tym, że ma okropny charakter i zły wpływ na księcia Harry'ego. Zrezygnowała z aktorstwa i swego dotychczasowego trybu życia. "Iskry miłości" to jeden z ostatnich filmów w jej hollywoodzkiej karierze. "Mam nadzieję, że zrozumiecie, z czym musiałam się mierzyć" - mówi Meghan Markle.

Po wyjściu za mąż za księcia Harry'ego Meghan Markle musiała zmierzyć się z nowym życiem w świetle reflektorów

Życie Meghan Markle od czasu, kiedy przed dwoma laty została księżną, żoną Harry'ego, przypomina filmowy scenariusz. Niestety, bliżej mu do dramatu niż do komedii. Pełno w nim zdrad, szantaży, nielojalności i zawiści.

Reklama

"To przez nią książę Harry opuścił Anglię" - uważają przeciwnicy Meghan.

Marzyła o sławie

Meghan Markle urodziła się w 1981 roku w Los Angeles jako córka instruktorki jogi Dorii Radlan i operatora filmowego Thomasa W. Markle'a. Profesja ojca zdeterminowała wybór jej zawodowej drogi.

Zdobyła tytuł licencjata sztuk teatralnych i przez lata robiła wszystko, żeby zaistnieć w świecie filmu. Sukces jednak nie przychodził. Ojciec, choć rozwiódł się z jej matką, dodawał Meghan otuchy.

Dobra passa nadeszła w 2011 roku wraz z angażem do serialu "W garniturach". Aktorka stała się rozpoznawalna. Dostała od razu role w kilku filmach, m.in. "Szefowie wrogowie", "Iskry miłości", "Anti-Social" czy "Dater's Handbook".

Cios od najbliższych

Aktorskiej sławy nie da się porównać z zainteresowaniem, jakie Meghan wzbudziła jako narzeczona, a potem żona wnuka brytyjskiej królowej. Media polują na każdą plotkę na jej temat, gotowe zapłacić krocie za informacje ze "zbliżonych do źródeł".

Postanowił to wykorzystać jej ojciec. Chciał sprzedać zdjęcia ze ślubu córki, na który ostatecznie nie otrzymał zaproszenia. Potem prosił ją o pieniądze w zamian za lojalność. "Rozbiłeś moje serce na kawałki" - odpisała mu.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje