Reklama

Matthew Modine w Warszawie

Amerykański aktor, Matthew Modine, którego pamiętamy z takich filmów jak "Ptasiek" czy "Full Metal Jacket", przyjechał do Polski w ramach promocji filmu telewizyjnego "Jack i czarodziejska fasola", który oglądać możemy w Hallmark Channel. Aktor spotkał się z dziennikarzami na krótkiej konferencji prasowej.

Modine opowiadał o pracy na planie i wchodzeniu w rolę Jacka. Mówił, że była to dla niego okazja, żeby poczuć się jak dziecko, wejść w świat baśni. Opowiedział także o swoim warsztacie aktorskim, opierającym się na założeniach pracy aktora opracowanych przez Konstantego Stanisławskiego, wedle którego ważne jest stworzenie aktorowi podobnych warunków, do tych, w jakich funkcjonuje "jego" postać. Modine zdradził także swoje najbliższe plany, wśród których jest kolejny film dla Hallmark Channel.

Wracając do jego najnowszego filmu. Pamiętacie bajkę o Jacku i czarodziejskiej fasoli? Teraz będziecie mogli się przekonać, co wydarzyło się 400 lat później. "Jack i czarodziejska fasola" to opowieść o zamożnym przedsiębiorcy budowlanym, który staje przed nie lada kłopotem, gdy jego ekipa odkrywa na placu budowy szczątki gigantycznego ludzkiego szkieletu. Nie wiadomo czy jest to oszustwo, czy może odkrycie naukowe na wielką skalę. Wkrótce do Jacka Robinsona telefonuje tajemnicza kobieta, która twierdzi, że to wszystko jest częścią strasznej klątwy prześladującej rodzinę Robinsonów od wieków. I tylko Jack może położyć jej kres, do czego potrzebna jest jednak niezwykle długa łodyga fasoli.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fasola | aktor | Warszawa | Matthew Modine
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy