Reklama

Magneto w stroju kobiety!

Serwis EW.com zamieścił na swojej stronie fragment sceny, który wycięty został z kinowej wersji filmu "X-Men: Pierwsza klasa". Moment, który znajdzie się na DVD, prezentuje postać Magneto (Michael Fassbender) w kobiecym stroju.

Sekundowe ujęcie, przedstawiające Magneto jako drag queen, to fragment sceny, w której Profesor X (James McAvoy) wspólnie z Magneto odwiedzają klub nocny, by zrekrutować do swojego oddziału striptizerkę Angel.

Kiedy bohater McAvoya próbuje uzmysłowić zdezorientowanej dziewczynie, że - tak jak ona - niespodziewani goście ulepieni są z tej samej gliny, na moment zamienia siedzącego obok siebie towarzysza w sączącą szampana drag queen. Co ciekawe, bohater Fassbindera nawet nie zauważa żartu swego przełożonego.

"James idealnie pasował do tej roli. Profesor X to spokojny człowiek, prawie jak buddyjski mistrz. Kiedyś jednak był młody i bardziej wyluzowany. Dumny, pragnący sukcesu. James doskonale to uchwycił" - mówi reżyser Vince Vaughn.

Reklama

"Łączy ich silna więź. Darzą się przyjaźnią i szacunkiem, mimo że od początku mają inne poglądy" - mówi Fassbender, dodając, że jego bohater "jest zamknięty w sobie, ostrożny, nieufny" a "przyjaźń z [Profesorem X] to najbliższa relacja w jego życiu".

"Zależało nam, żeby pokazać, kiedy i dlaczego przyjaźń zamienia się w walkę. Kiedy ich drogi się rozchodzą, jasne jest, że gdyby połączyli siły, świat stałby się lepszy." - dodawał Fassbender.

"X-Men: Pierwsza klasa" pojawi się w USA na DVD i płytach Blu-ray 9 września.


Przeczytaj recenzję filmu "X-Men: Pierwsza klasa" na stronach INTERIA.,PL!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama