Reklama

Magdalena Różczka do Piotra Stramowskiego: "Julka lubi grubasów"

Jeśli ktoś zastanawia się, jak potoczą się losy głównych bohaterów serialu "Tajemnica zawodowa", to ważną podpowiedź można znaleźć w niewinnej wymianie zdań między Magdaleną Różczką a Piotrem Stramowskim. Kiedy aktor wyznał na swoim profilu, że przytył podczas pandemii i powinien coś z tym zrobić, jego koleżanka z planu stwierdziła, że nie powinien się odchudzać, bo "Julka lubi grubasów". O co tu chodzi?

Piotr Stramowski jako Majami w filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki"

Julka to bohaterka, w którą wciela Magdalena Różczka w serialu "Tajemnica zawodowa". Szykuje się więc romans między nią a detektywem granym przez Stramowskiego.

Reklama

Dobra passa zawodowa Piotra Stramowskiego trwa. Sławę przyniosła mu seria "Pitbull" Patryka Vegi i rola Majamiego, w którą wcielił się tam aktor, zaś teraz widzowie mogą podziwiać gwiazdora w nowej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa".

Opowieść o prawniczce Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka) uwikłanej w tajemnice swojego męża Andrzeja (Cezary Pazura), które pomaga jej rozwiązać detektyw Miller (Piotr Stramowski), już od pierwszego odcinka zyskała uznanie widzów. Pierwszy odcinek serialu oglądało ponad 1,1 miliona osób.

Do wspomnianej roli w "Pitbullu" Piotr Stramowski bardzo schudł i dużo ćwiczył. Jednak imponująca rzeźba z czasów, gdy wcielał się w rolę Majamiego, jest już przeszłością, o czym możemy się przekonać, oglądając jego ostatni wpis na Instagramie.

Aktor opublikował tam dwa zdjęcia, na których pozuje bez koszulki - jedno z 2015 roku, gdzie może się pochwalić umięśnioną sylwetką, zaś drugie z 2021 roku, i tu wygląda zupełnie inaczej - nadal jest szczupły, jednak po tzw. sześciopaku na brzuchu już nie ma śladu, a pojawiła się niewielka oponka. Zdjęcia opatrzył wpisem: "Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie... Co myślicie?".

Na pytanie aktora od razu odpowiedziała Magdalena Różczka, przy okazji zdradzając, co prawdopodobnie wydarzy się w dalszych odcinkach serialu "Tajemnica zawodowa".

"Julka lubi grubasów" - napisała, a w kolejnym komentarzu dodała: "Nie ćwicz nieeeee, tylko nie to, bo Cię Julka pogoni".

Z wpisu aktorki jasno wynika, że grani przez nią i Stramowskiego bohaterowie będą połączy znacznie więcej niż wspólna praca. Można więc przypuszczać, że w kolejnych odcinkach nawiąże się między nimi romans. Czy tak właśnie będzie, przekonamy się już niebawem.

Magdalena Różczka nie była jedyną gwiazdą, która zabrała głos w sprawie wyglądu Stramowskiego. "Piotr i tak jest ogień, dasz radę" - stwierdziła Joanna Horodyńska. A Grażyna Wolszczak napisała, że teraz aktor wygląda lepiej niż sześć lat temu, gdy imponował muskulaturą. "Ja tam wolę 'normalnego'" - wyznała.


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje