Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska: Najpiękniejszy portret ślubny na świecie

Zdjęcie, na którym aktorka w długiej białej sukni pozuje na romantycznych schodach w Rzymie, znalazło się w rankingu najpiękniejszych portretów ślubnych na świecie. Jak to się stało?

Magdalena Lamparska i jej mąż Bartek Osumek

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek rzadko pokazują się publicznie. Tym razem zrobili wyjątek - pojawili się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie wspominali swój ślub.

Aktorka i podróżnik są parą od wielu lat, w 2017 roku urodził się ich synek Tymoteusz, a w czerwcu 2019 roku wzięli ślub w Watykanie.

Jak przyznała aktorka, ślub bez wielkiej pompy, gdzie najważniejsze były doświadczenia duchowe, był spełnieniem ich marzeń. Zwłaszcza że następnego dnia małżonkowie odwiedzili papieża Franciszka.

Pamiątką tego wyjątkowego dnia jest sesja ślubna wykonana przez Patryka Brulińskiego, którą aktorka pochwaliła się na Instagramie.

Reklama

Niedawno okazało się, że jedno z wykonanych wówczas zdjęć, gdzie aktorka w długiej białej sukni pozuje na romantycznych schodach w Rzymie, znalazło się w rankingu najpiękniejszych portretów ślubnych na świecie.

Nagroda została przyznana przez grupę "LOOKSLIKEFILM". Z tego też powodu małżonkowie byli gośćmi programu śniadaniowego TVN, podczas którego wspominali swój rzymski ślub.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje