Reklama

Magdalena Cielecka już nie ukrywa nowego chłopaka?

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie komentują plotek na temat łączącego ich czucia. Jednak coraz więcej wskazuje na to, że krążące w środowisku informacje są prawdą. Właśnie pojawili się wspólnie na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

Magdalena Cielecka jest o 16 lat starsza od Bartosza Gelnera

13 sierpnia 2019 roku odbył się ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in.: Anna Lewandowska, Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, a także Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner.

Reklama

Zdjęcia z uroczystości momentalnie obiegły Polską. Wśród nich znalazło się jedno, po którym można odnieść wrażenie, że na uroczystości Cielecka pojawiła się w towarzystwie Gelnera.

Pod koniec marca w mediach pojawiły się pierwsze informacja o romansie Magdaleny Cieleckiej z Bartoszem Gelnerem, kiedy to aktorka oficjalnie podczas rozmowy z Piotrem Najsztubem wyjawiła, że jakiś czas temu rozstała się ze swoim partnerem Dawidem Wajntraubem. Jeden z tabloidów dotarł nawet do informacji, że Cielecka i Gelner zaczęli spotykać się pod koniec 2018 roku.

"Spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, by ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku i może to być źle odebrane w środowisku" - miała powiedzieć osoba zaprzyjaźniona z aktorką.

Jak na razie para nie skomentowała medialnych doniesień, również podczas oficjalnych wyjść nie pojawili się wspólnie. Ostatnio na ich profilach na Instagramie pojawiły się zdjęcia z wakacji w Grecji, jednak i tym razem nie komentowali plotek.

Oliwy do ognia dolał komentarz Zosi Zborowskiej "Rozpoznaje pióro. A nie, to jest mniejsze", który prawdopodobnie odnosi się do zdjęcia zamieszczonego na profilu Gelnera, gdzie aktor pozuje z piórkiem włożonym we włosy.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje