Reklama

Love story dzisiejszego pokolenia

Podobno każde pokolenie ma swoje własne "Love Story". Armia czytelniczek na całym świecie uważa, że w ostatnim czasie palmę pierwszeństwa w rywalizacji na najbardziej wzruszającą historię miłosną dzierży bestsellerowa powieść "Zanim się pojawiłeś" autorstwa Angielki Jojo Moyes, dwukrotnej laureatki nagrody Romantic Novel of the Year, przyznawanej przez Romantic Novelist's Association. Popularność wyciskającej z oczu łzy historii Lou i Willima zapewne jeszcze wzrośnie, bo na ekrany trafi już wkrótce adaptacja powieści.

Emilia Clarke w scenie z filmu "Zanim się pojawiłeś"

W Polsce film "Zanim się pojawiłeś" oglądać będziemy od 10 czerwca. W roli Lou występuje znana z "Gry o tron" Emilia Clarke; Williamem jest Sam Claflin, którego bez trudu rozpoznają wszyscy wielbiciele "Igrzysk śmierci".

Reklama

Clarke tym razem przypomina roztrzepaną i mocno komiczną Bridget Jones i raczej daleko jej do powagi matki smoków Daenerys Targaryen. Lou to "dziewczyna z tłumu", która ima się różnych proponowanych przez doradcę zawodowego prac, jednak żadna z nich na dłuższą metę się nie sprawdza. Lou stopniowo dojrzewa, odkrywając samą siebie i swe aspiracje. Ale byłaby inną osobą, gdyby nie pewne spotkanie, którego konsekwencje okażą się kluczowe dla jej dalszych losów. Dla widzów "Zanim się pojawiłeś" spotkanie to stanie się powodem do niejednego wzruszenia, a być może także do sięgnięcia po chusteczki...

Louisa "Lou" Clark (Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zanim się pojawiłeś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje