Reklama

Liszowska przeprasza! Jest oświadczenie aktorki w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu

"To, co się wydarzyło jest naganne. Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam" - Joanna Liszowska w specjalnym oświadczeniu skomentowała wczorajsze zatrzymanie przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

"Jeżeli ktoś myśli, że po kolacji przy winie i odrobinie snu, może wsiąść za kierownicę, bo tak czuje, i uważa, że wszystko jest w porządku, jest w dużym błędzie. Ja ten straszny błąd popełniłam" - Liszowska przyznała się do winy.

Reklama

Przypomnijmy, że w poniedziałek aktorka rano uderzyła swoim porsche w dwa samochody. W wydychanym powietrzu miała 1,2 promila alkoholu.Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej na obrzeżach Warszawy. Nikomu nic się nie stało.

"Nie szukam żadnych usprawiedliwień, bo w takiej sytuacji ich po prostu nie ma. To, co się wydarzyło jest naganne. Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam. To moja lekcja na całe życie, której z pokorą poniosę konsekwencje i wyciągnę wnioski. Mam nadzieję, że inni, za moim przykładem, również je wyciągną i nie popełnią nigdy tak drastycznego błędu. Przepraszam wszystkich z całego serca" - dodała Liszowska.

Aktorka straciła prawo jazdy, ale ponieważ była pijana, nie można jej było od razu przesłuchać i postawić zarzutów. Usłyszy je, gdy ponownie stawi się na komendzie.

Za jazdę po pijanemu grozi jej od pół roku do dwóch lat więzienia.

Liszowska jest gwiazdą drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która 6 września zadebiutuje na antenie Polsatu. Oprócz Liszowskiej w programie udział wezmą także : Barbara Melzer, Maja Bohosiewicz, Jacek Kawalec, Jakub Molęda, Marcin Przybylski oraz Marek Kaliszuk.

Aktorka jest też gwiazdą emitowanego na antenie Polsatu serialu "Przyjaciółki".

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij!

źródło: Agencja TVN/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje