Reklama

Reklama

Letitia Wright odpiera zarzuty, że szerzy teorie antyszczepionkowe

Nie jest tajemnicą, że gwiazda filmu „Czarna Pantera” Letitia Wright sceptycznie odnosi się do szczepień przeciwko COVID-19. Jedna z afer dotyczących aktorki skończyła się zamknięciem jej oficjalnego konta na Twitterze. Niedawno pojawiły się głosy, że aktorka szerzy swoje teorie antyszczepionkowe także na planie powstającego właśnie filmu „Black Panther: Wakanda Forever”. Wright kategorycznie zaprzecza, że coś takiego miało miejsce.

Letitia Wright w scenie z filmu "Mangrove"

Na instagramowym koncie Letitii Wright pojawił się jej komentarz do artykułu opublikowanego w "The Hollywood Reporter". Autor tego tekstu, powołując się na anonimowe źródło, twierdzi, że w trakcie zdjęć w Atlancie, Wright dzieliła się z osobami na planie swoimi teoriami dotyczącymi szczepień.

Letita Wright cytuje Pismo Święte

"Zasmuca mnie fakt, że muszę skomentować doniesienia 'The Hollywood Reporter' odnośnie mojego zachowania na planie 'Czarnej Pantery 2'. Szczerze stwierdzam, że jest to kompletna nieprawda. Każdy, kto mnie zna, bądź ze mną pracował, wie, że pracuję niewiarygodnie ciężko, skupiając się wyłącznie na tym, by moja praca była inspirująca i miała wpływ na innych. To nigdy się nie zmieni. Niezmiennie też oddaję się w ręce Boga i skupiam na moim uzdrowieniu. Dziękuję wszystkim za modlitwę" - napisała aktorka.

Do swojego instagramowego wpisu Wright dołączyła cytat z Pisma Świętego, a konkretnie fragment księgi Izajasza: "Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który w sądzie przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam".

Reklama

Nie są to pierwsze kontrowersje związane z Letitią Wright i jej podejściem do szczepionek. W grudniu ubiegłego roku na Twitterze aktorka udostępniła filmik, w którym zaprezentowane zostały treści antyszczepionkowe. Aktorka później tłumaczyła się w sposób następujący: "Moją intencją nie było zranienie kogokolwiek. Moją jedyną intencją wraz z opublikowaniem tego wideo było wyrażenie moich obaw o to, co zawierają szczepionki i co wraz z nimi wstrzykiwane jest w nasze ciała. Nic więcej".

Czytaj więcej! Gwiazda "Czarnej Pantery" kwestionuje skuteczność szczepień na koronawirusa!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Letitia Wright

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje