Reklama

Reklama

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet razem?

"Leo DiCaprio wciąż kocha Kate Winslet" - przekonuje amerykański "Star Magazine". Według źródła, które ma być zaznajomione z sytuacją, aktor "żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał". Na potwierdzenie swych rewelacji magazyn opublikował dwuznaczne zdjęcia pary.

Rzeczywiscie są parą?

Winslet i DiCaprio spotkali się po raz pierwszy 20 lat temu na planie "Titanica", w którym wcielili się w postaci głównych bohaterów. W 2007 roku znów pracowali razem - tym razem na planie dramatu Sama Mendesa "Droga do szczęścia".

Leo żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał. Pomyślał wtedy, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział i nadal tak uważa - powiedział "Star Magazine" informator, który ma być zaznajomiony z sytuacją.

Według tego źródła, DiCaprio po poznaniu Winslet "ruszył do przodu" i przez lata "spotykał się z jedną modelką za drugą, ale z żadną z nich nie nawiązał na poziomie intelektualnym takiej więzi, jaką miał z Kate".

Reklama

Winslet jest wprawdzie od blisko pięciu lat żoną niezwiązanego z show-biznesem Neda Rocknrolla, ale - jak zauważa "Star Magazine" - aktorka i DiCaprio nigdy nie ukrywali wzajemnych uczuć i "mogą być gotowi na następny krok w ich relacji".

Na potwierdzenie swych sensacyjnych doniesień magazyn opublikował - jak sam anonsuje na okładce najnowszego wydania - "15 niesamowitych zdjęć". Ta sama okładka ogłasza, że Winslet i DiCaprio "w końcu" są parą, i obiecuje ujawnienie "romantycznych szczegółów" ich związku i tego, "jak DiCaprio skradł jej serce".

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Winslet Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje