Reklama

Lekcje tańca Gerarda Butlera

Gerard Butler ("Upiór w operze", "300") w ramach przygotowań do swojego najnowszego filmu "Brzydka prawda" przeszedł profesjonalny kurs nauki tańca. Prowadziła go Julianne Hough - jedna z instruktorek amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Hough, która sama przygotowuje się do występu na dużym ekranie (w remake'u "Footloose"), została poproszona o udzielenie szkockiemu aktorowi lekcji, ponieważ w "Brzydkiej prawdzie" Butler, wraz z partnerującą mu Katherine Heigl, musi wykazać się tanecznym talentem.

Reklama

"Wziąłem kilka lekcji, bo kompletnie nie wiedziałem, co mam robić. Mnie szło to jak po grudzie, ale ta pani tu [Heigl - przyp.red.] od razu załapała, o co chodzi. Gdybym miał tańczyć z kimś, kto tańczy tak jak ja, to byłaby katastrofa" - wyznał Butler.

Czy jest pojętnym uczniem, przekonamy się 4 września, kiedy film w reżyserii Roberta Luketica trafi na ekrany polskich kin. Wcześniej, bo 17 sierpnia, na DVD ukaże się mocno spóźniony film Guya Ritchiego "Rock'n'rolla", w którym Butler także popisuje się tanecznymi umiejętnościami.

Zobacz zwiastun filmu "Rock'n'rolla":

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brzydka prawda | Gerard Butler | tańce | Julianne Hough | lekcje | upiór w operze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje