Reklama

Reklama

"Legion samobójców": Margot Robbie ponownie jako Harley Quinn?

Margot Robbie, jedna z gwiazd "Legionu samobójców", wypowiedziała się na temat potencjalnej kontynuacji przeboju Davida Ayera oraz filmu poświęconego wyłącznie jej postaci - Harley Quinn. "Robię, co w mojej mocy, żeby to się stało" - zadeklarowała 26-letnia aktorka.

Margott Robbie bardzo chce jeszcze raz wcielić się w Harley Quinn

Robbie wyznała, że bardzo zależy jej na filmie, który zdradziłby szczegóły relacji między Harley Quinn a Jokerem. W "Legionie samobójców" najsłynniejszego przeciwnika Batmana i partnera bohaterki granej przez Robbie wykreował Jared Leto.

Podczas rozmowy z Tipsy Talk australijska gwiazda stwierdziła, że jest wiele do odkrycia w związku Harley i Jokera. "Mamy jeszcze tyle do zrobienia..." - powiedziała Robbie. "Jest tak dużo tła dla ich miłości, które można pokazać..." - wyznała aktorka.

Reklama

"Twórcy 'Legionu samobójców' uznali, że ważniejsza jest główna linia historii i wyjaśnienie misji, na którą wybierają się bohaterowie, a nie historia kryjąca się za Harley i Jokerem" - wyjaśniała Robbie. "Chociaż tam jest tyle magicznych momentów... Mnóstwo! Ale to po prostu nie miało sensu, by plątać widzom fabułę" - tłumaczyła.

Dlatego Robbie stara się wpłynąć na wytwórnię Warner Bros., by zgodziła się na produkcję spin-offa, który koncentrowałby się tylko na tych dwóch demonicznych postaciach. "Robię, co w mojej mocy" - obiecała gwiazda.

Jak dotąd szefowie Warner Bros. nie potwierdzili rozpoczęcia prac nad żadną formą kontynuacji "Legionu samobójców". Film, choć odniósł sukces finansowy, zarabiając w pierwszy weekend ponad 260 milionów dolarów na całym świecie, został surowo oceniony przez krytyków. Nie spodobał się również wielu fanom.

Mimo to wszystko wskazuje, że prędzej czy później druga część "Legionu samobójców" powstanie. Reżyser pierwszego filmu, David Ayer, już podzielił się swoimi pomysłami na kontynuację. "Relacja Jokera i Harley otworzyła mnóstwo drzwi dla potencjalnych sequeli. Wszystko jest możliwe" - stwierdził Ayer.

“Legion samobójców" wszedł do kin w piątek, 5 sierpnia. Film śledzi losy grupy arcyłotrów, którzy jednoczą się jako superbohaterowie przeciwko potężnemu wrogowi. Poza Margot Robbie i Jaredem Leto, w superprodukcji wystąpili m.in.: Will Smith, Viola Davis i Jai Courtney.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje