Kurt Russell o "Strażnikach Galaktyki 2": Zwariowany wszechświat

"Ten film koncentruje się na chłopcu, który nigdy nie wiedział, kim jest jego ojciec" - powiedział Kurt Russell o filmie "Strażnicy Galaktyki 2". Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin 5 maja.

Kurt Russell w filmie "Strażnicy Galaktyki 2"

Kurt Russell powiedział, co według niego jest jedną z ważniejszych kwestii w filmie "Strażnicy Galaktyki 2".

Reklama

"Ten film koncentruje się przede wszystkim na chłopcu, który dorastał i nigdy nie wiedział, kim jest jego ojciec i gdzie on się znajduje" - wyjaśnił aktor.

Dodał, że wiele osób może się z tym utożsamić, a samo zetknięcie się wyobrażeń o tej drugiej osobie z rzeczywistością zmienia osąd o niej na plus lub na minus.

"Wyobrażenia w twojej głowie, kim on był, a także jego, kim byłeś ty, zmieniają się nagle w rzeczywistość" - mówił Russell.

"Dla mnie to świetne centrum filmu w tym zwariowanym, zabawnym wszechświecie stworzonym przez Jamesa Gunna" - dodał.

W "Strażnikach Galaktyki 2" Chris Pratt ponownie wcieli się w Petera Quilla. W kontynuacji przebojowej produkcji z 2014 roku Quill, znany też jako Star-Lord, dowiaduje się, że jego ojciec jest... Żyjącą Planetą o imieniu Ego. Bohater postanawia go odnaleźć. W Ego, czyli Żyjącą Planetę wciela się właśnie Kurt Russell.

Na miejscu okazuje się, że Ego, zdolny do odczuwania emocji, zszedł na złą drogę i wykorzystuje swoją umiejętność produkowania pozbawionych ciała istot, by stworzyć armię. Ego ma być ponoć głównym czarnym charakterem nadchodzącego filmu i wyjątkowo groźnym przeciwnikiem dla tytułowej grupy superbohaterów.

Reżyserem filmu jest James Gunn. "Strażnicy Galaktyki 2" trafią na ekrany polskich kin 5 maja.

Dowiedz się więcej na temat: Strażnicy Galaktyki 2 | Kurt Russell

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje