Reklama

Reklama

Kultowy serial powróci jako film. Cate Blanchett w głównej roli

Nakręcony pod koniec lat 60. serial "The Champions" niebawem zyska drugie życie. Wszystko dzięki temu, że Cate Blanchett i Ben Stiller zamierzają zrealizować na jego podstawie pełnometrażowy film.

Cate Blanchett

Serial "The Champions" emitowała brytyjska telewizja ITV w latach 1968-1969. Powstała jedna transza tej produkcji, która liczyła 30 odcinków. Jej bohaterami było troje agentów ONZ, których samolot rozbija się w Himalajach. Pomocy udzielają im przedstawiciele zaawansowanej cywilizacji żyjącej potajemnie w Tybecie. Poddają oni agentów treningowi, dzięki któremu zyskują oni niezwykłe zdolności intelektualne i fizyczne. Kiedy wracają do domu, wykorzystują te supermoce do walki ze złoczyńcami, którzy zagrażają pokojowi na świecie.

Blanchett i Stiller gwiazdami "The Champions"

Teraz filmową adaptację "The Champions" wyreżyseruje Ben Stiller. Zagra on również główną rolę. Partnerować mu będzie Cate Blanchett. Obie gwiazdy będą również producentami filmu.

Reklama

"Serial 'The Champions' to od dawna zapomniana perełka, która zachwyci nowe pokolenie w ten sam dziwny i wspaniały sposób, w jaki przemówił do nas oryginalny serial. Od dawna chciałam pracować z Benem - jako reżyserem i aktorem. Jest jednym z bardziej wszechstronnych współczesnych reżyserów. Człowiek, który był w stanie nakręcić zarówno 'Zoolandera' jak i 'Ucieczkę z Dannemory', jest twórczą siłą, z którą należy się liczyć" - stwierdziła w oficjalnym oświadczeniu Blanchett.

Ben Stiller o tym projekcie i planowanej współpracy ze słynną aktorką wyraził się w bardziej żartobliwy sposób. "Jestem wielkim fanem Cate od bardzo dawna. Mam nadzieję, że ten projekt pozwoli ludziom w końcu potraktować ją poważnie jako aktorkę" - powiedział.

Twórcy na razie nie ujawnili, kiedy rozpoczną się zdjęcia do tej produkcji, ani kiedy gotowe dzieło będą mogli obejrzeć widzowie.

Czytaj więcej:

Okrutna nagość w polskim filmie?

Znamy zwycięzcę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

"Milionerzy": Polonista poległ na pierwszym pytaniu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cate Blanchett | Ben Stiller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL