Reklama

Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19

Aktorka Krystyna Janda poinformowała na Facebooku że przyjęła już trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Aktorka Krystyna Janda poinformowała na Facebooku że przyjęła już trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19.
Krystyna Janda /Jarosław Antoniak /MWMedia

Informację o przyjęciu trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19 Janda podała na Facebooku w sobotę, w dniu zakończenia Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Krystyna Janda: Jak przyjęła trzecią dawkę szczepionki?

"To nigdy nie był 'sprawiedliwy' festiwal, z różnych powodów, nie lubię go i omijam" - zaznaczyła aktorka, przypominając jednak przejmujące wystąpienie Agnieszki Holland na scenie Teatru Muzycznego po otrzymaniu przez reżyserkę Platynowych Lwów.  

Jandy nie było w Gdyni, w sobotni wieczór grała w Toruniu spektakle "Pomocy domowej" z Och-Teatrem.

"Wróciłam w nocy zmęczona, ale zadowolona, bo rano wzięłam trzecią dawkę szczepionki i dałam radę z tą podróżą i pięcioma godzinami na scenie. Zapisałam się na szczepienie i wyznaczono mi termin - za godzinę! W Milanówku, wszystko przez telefon (zamieszczam zdjęcie informacji ze strony internetowej szczepień)" - napisała 69-letnia aktorka.

Reklama

Krystyna Janda: Niezaszczepieni? Nie powinni móc chodzić do pracy

Przypomnijmy, że o Krystynie Jandzie głośno było w ubiegłym roku było głośno w kontekście jej "przedwczesnego" przyjęcia pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-1.

Kilka dni temu artystka wyjaśnia, że chciałaby jak najszybciej zostać zaszczepiona trzecią dawką. W rozmowie z portalem JastrząbPost wyznała, że cała jej rodzina mieszkająca za granicą już dawno ma to za sobą. Wyraziła także swoje zdanie na temat przywilejów dla zaszczepionych.

"Tak jest wszędzie już, tylko nie tutaj. Ja tego nie rozumiem. Ja się zastanawiam w ogóle, czy grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Może nie powinno się ich w ogóle grać? Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Także ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni móc chodzić do pracy, zwyczajnie" - mówiła dyrektorka artystyczna Teatru "Polonia" i Och-Teatru w Warszawie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy