Reklama

Reklama

Kristen Stewart jest zaręczona! "Pobieramy się"

Amerykańska aktorka Kristen Stewart jest zaręczona! Gwiazda filmu "Spencer" ujawniła we wtorek w programie Howarda Sterna, że przyjęła oświadczyny swojej dziewczyny - Dylan Meyer. "Pobieramy się" - powiedziała na antenie radia SiriusXM.

Amerykańska aktorka Kristen Stewart jest zaręczona! Gwiazda filmu "Spencer" ujawniła we wtorek w programie Howarda Sterna, że przyjęła oświadczyny swojej dziewczyny - Dylan Meyer. "Pobieramy się" - powiedziała na antenie radia SiriusXM.
Dylan Meyer i Kristen Stewart są zaręczone /LRNYC/ MEGA/GC Images /Getty Images

Kristen Stewart i Dylan Mayer, pisarka i aktorka, znana m.in. z filmów "Moxie" i "Rock Botton", pozostają w związku od dwóch lat. 

Kristen Stewart: Zadeklarowana biseksualistka

W 2017 roku Stewart przyznała się publicznie do biseksualizmu. Dwa lata później tłumaczyła, że wiele osób w branży odradzało jej ujawnienie swych seksualnych preferencji, sugerując, że może na tym ucierpieć jej kariera.

Stewart pozostawała w czteroletnim związku z partnerującym jej w filmach serii "Zmierzch" Robertem Pattinsonem. Zaliczyła także romans z reżyserem filmu "Królowa Śnieżka i łowca" - Rupertem Sandersem. Po tym, jak parę sfotografowano w czułym ujęciach, reżyser, który pozostawał wówczas w związku małżeńskim oraz aktorka opublikowali publiczne przeprosiny.

Reklama

W kolejnych latach Stewart umawiała się już głównie z kobietami. W latach 2013-16 pozostawała w związku z producentką efektów wizualnych Alicią Cargile; jej kolejną partnerką była modelka Stella Maxwell.

Gwiazdę "Zmierzchu" już wkrótce zobaczymy w roli księżnej Diany, którą sportretowała w dramacie biograficznym "Spencer"

"Granie Diany było dla mnie absolutnie onieśmielające, ale też potwornie męczące. To zdecydowanie jedno z największych wyzwań w mojej karierze. Stając się Dianą poczułam, jakby wypełniła mnie swego rodzaju upiorna moc" - stwierdziła Stewart w rozmowie z "Daily Mail".

Kristen Stewart: Chciałabym mieć dzieci

Tym, co szczególnie podziwia w swojej bohaterce, jest jej podejście do macierzyństwa. "Kiedy była ze swoimi synami, stawała się nietykalna. Była jak dzikie zwierzę chroniące młode, któremu nikt nie odważyłby się wejść w drogę" - dodała aktorka.

Stewart ujawniła przy okazji, jakie ma plany w kontekście założenia rodziny. Zapytana o to, czy jest w ciąży, stanowczo zaprzeczyła, natychmiast dodając, że marzy o tym, by pewnego dnia zostać matką. "Jeszcze nie jestem w ciąży, zapewniam, ale mam nadzieję, że kiedyś będę. Bardzo chciałabym w przyszłości założyć rodzinę i mieć dzieci" - wyznała 31-letnia gwiazda.

Film "Spencer" trafi na ekrany polskich kin już 5 listopada.

Na jej pogrzebie wybuchł skandal. "Miał pan tupet, że tu przyszedł"

Polska aktorka w końcu bierze ślub? To zdjęcie zdradza wszystko!

Odsłania ciało w bikini. Nie do wiary, że ma już 40 lat!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Stewart

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy