Reklama

Koniec zdjęć do "Kobiety sukcesu"

Zakończyły się zdjęcia do "Kobiety sukcesu", nowej komedii romantycznej z Agnieszką Więdłochą w roli głównej. Aktorka gra szefową firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami.

Agnieszka Więdłocha podczas spotkania z twórcami filmu "Kobieta sukcesu"

"Moja bohaterka ma na imię Mańka. Pochodzi z małego miasta. Przyjechała do wielkiej Warszawy, tutaj skończyła studia, zaczęła robić karierę. Jest bardzo ambitna i pracowita. Jest tak zapracowana, że na nic nie ma czasu. Ani na przyjaciół, ani na faceta - nie jest w stanie utrzymać żadnego związku" - mówi PAP Life Agnieszka Więdłocha.

Reklama

"Nagle okazuje się, że kobieta sukcesu jest samotna. W jej życiu pojawia się jednak mężczyzna (Bartosz Gelner), który wywraca jej życie do góry nogami. Towarzyszy mu uroczy pies Paproch" - opowiada aktorka.

To nie wyczerpuje perypetii w życiu Mańki - jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, a pod drzwiami mieszkania zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), swoją młodszą, szaloną siostrę.

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska, która ma swoim koncie taki przebój jak "Lejdis". Za reżyserię odpowiada natomiast Robert Wichrowski, który wcześniej nakręcił m.in. "Francuski numer", pracował również przy serialach "Komisarz Alex" i "Na Wspólnej".

Premiera filmu jest planowana na 8 marca 2018, czyli w Dzień Kobiet.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kobieta sukcesu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje