Reklama

Komedia romantyczna z Nicole Kidman w roli głównej. Jest data premiery

W sieci pojawił się zwiastun nowej komedii romantycznej Netfliksa. W "Sprawie rodzinnej" ("A family affair") w rolach głównych zobaczymy Joey King, Nicole Kidman i Zaca Efrona. O czym będzie film?

"Sprawa rodzinna": Fabuła i obsada

O czym będzie nowy film Netfliksa o tytule "Sprawa rodzinna" w reżyserii Richarda LaGravenese? Niespodziewany romans niesie komiczne konsekwencje dla młodej kobiety, jej matki i jej szefa gwiazdora, którzy przeżywają pasmo perypetii z miłością i tożsamością w tle - czytamy w oficjalnym opisie.

W rolach głównych wystąpią: Joey King, Nicole Kidman i Zac Efron. Na ekranie zobaczymy także Lizę Koshy i Kathy Bates.

Reklama

"Sprawa rodzinna": Zwiastun i data premiery

W sieci pojawił się zwiastun "Sprawy rodzinnej", który zapowiada komedię romantyczną pełną niezręcznych, lecz zabawnych wpadek, a także odważnych scen. Główna bohaterka, Zara (Joey King), rzuca pracę. Dotychczas pracowała dla Chrisa (Zac Efron), lecz nie mogła znieść jego narcystycznego zachowania. Sytuacja się komplikuje, gdy kobieta odkrywa, że znienawidzony były szef ma romans z jej owdowiałą matką (Nicole Kidman).

Zac Efron w rozmowie z PEOPLE określił film "zabawnym, romantycznym i dostarczającym rozrywki". Aktor po raz drugi spotkał się na planie z Nicole Kidman. Wcześniej miał okazję współpracować ze znaną aktorką przy okazji filmu "Pokusa" z 2012 roku.

Film "Sprawa rodzinna" zadebiutuje na Netfliksie 28 czerwca. Zobacz zwiastun tutaj.

Czytaj więcej: "Zróbmy zemstę": Elitarni nastolatkowie i ich problemy [recenzja]

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama