Reklama

Kłopoty Lesława Żurka

Czy wygrana na loterii to naprawdę wielkie szczęście? O tym, jak można wplątać się w masę kłopotów po wygraniu fortuny, przekonamy się oglądając "Los numeros".

"Los numeros" to historia policjanta Kuby, który trafia kumulację na loterii, ale zamiast otrzymać wygrane 17 milionów, zostaje oskarżony o próbę wyłudzenia nagrody. Kłopoty to dla Kuby specjalność. Wpada na trop oszustwa, a próba jego rozwikłania burzy policyjną krew młodego gliny. Prawdziwej kumulacji przygód i kłopotów, w które wpadnie seksowny policjant towarzyszyć będą liczne... kumulacje pięknych kobiet...

Reklama

"Mój bohater dostaje duże pieniądze, które zostają mu odebrane. Przez to zaczyna się problem. Kuba się mobilizuje i chce rozwiązać tajemniczą zagadkę. Jest policjantem i zaczyna prowadzić śledztwo bardzo angażując się w tę sprawę" - powiedział Lesław Żurek, odtwórca roli Kuby.

Wokół Kuby krążyć będą przebojowa prezenterka loterii Iwonka, piękna prawniczka Marta oraz sąsiadka Ania. Czy Kubie uda się udaremnić przekręt stulecia? Czy odnajdzie prawdziwą miłość?

"Tak się zdarzyło, że mój bohater ma do czynienia z wieloma pięknymi kobietami. Okazuje się to sporym problemem, ponieważ Kuba nie jest odporny na ich wdzięki. Pod powłoką piękna kryje się wiele kłopotów, z którymi mój bohater próbuje sobie poradzić" - mówi Żurek.

Oprócz niego główne role w filmie grają m.in. Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska. Film produkcji TVN, realizowany był pod roboczym tytułem "Kumulacja".

"Los numeros" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, w kinach od 25 marca.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kłopot | żurek | wygrana na loterii | Lesław Żurek | komedia | Zatorski Ryszard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje