Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio: 40 tysięcy fanów na Instagramie

Znana z filmów "Wkręceni 2" czy "Last minute" aktorka Klaudia Halejcio obchodziła w niedzielę 25. urodziny.

W dniu 25. urodzin Klaudia Halejcio wcięła udział w Biegu Sukien ślubnych

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 roku w Warszawie.

Karierę zaczynała w wieku 4 lat. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2009 roku w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Na swoim koncie ma udział w serialach takich jak "Złotopolscy", "Hotel 52" czy "Pierwsza miłość" oraz filmach "Wkręceni 2" czy "Last minute", za rolę w którym w 2014 roku została nominowana do nagrody "Węże" w kategorii Najgorsza Aktorka.

Reklama

Halejcio w 2014 roku wystąpiła w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W parze z Tomaszem Barańskim zajęła 4 miejsce. Mówi się o bliższej znajomości Halejcio z tancerzem poza parkietem...

Na Instagramie aktorkę obserwuje ponad 40 tys. użytkowników aplikacji, zaś na Facebooku ma prawie 49 tysięcy fanów.Aktorka dużą wagę przywiązuje do swojego wyglądu - uprawia sporty, dba o dietę i sama robi sobie kosmetyki.

"Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję. Dlatego staram się, jak mogę - biegam i chodzę na siłownię. Trudno jest znaleźć takie zajęcia, na które chodziłabym regularnie, bo niestety przez mój plan pracy nie zawsze mam na to czas. Natomiast zwracam też uwagę na to, co jem" - tłumaczyła niegdyś w rozmowie z PAP Life.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy