Reklama

Kirsten Stewart prześladowana w szkole

Amerykańska aktorka Kirsten Stewart przyznała, że była prześladowana w szkole. W rozmowie z dziennikarzami magazynu "Vanity Fair" gwiazda wyjawiła, że szkolni koledzy naśmiewali się z niej, ponieważ zupełnie nie dbała o siebie, ani o to, co ma na sobie.

Znana z ekranizacji sagi "Zmierzch" aktorka stwierdziła, że w czasach szkolnych była prawdziwą chłopczycą. Zwykle zakładała sportowe ubrania. Co więcej, czasami pożyczała niektóre części garderoby od swego brata.

Reklama

"Nienawidziłam szkoły. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by domyśleć się dlaczego. Zanim skończyłam 15 lat, wyglądałam jak chłopak. Nosiłam ciuchy mojego brata. Kompletnie mnie nie obchodziło jak wyglądam. A przez to w szkole wszyscy się ze mnie śmiali. Również dlatego, że nie nosiłam modnych ciuchów od projektantów. Ale prawda była taka, że wtedy zupełnie o tym nie myślałam. Wkładałam wygodne ubrania i już. Nie znaczy to jednak, że nic sobie nie robiłam z tego, że się ze mnie śmieją w szkole. To mi naprawdę przeszkadzało" - stwierdziła Stewart w rozmowie z dziennikarzem "Vanity Fair".

Jej wyznanie brzmi tym bardziej ciekawie i zaskakująco, że niedawno redakcja magazynu "Glamour" uznała ją za najlepiej ubraną gwiazdę. O dziwo, w rywalizacji o ten tytuł pokonała m.in. Victorię Beckham i Kate Middleton.

Wybór tym bardziej zaskakujący, że młoda aktorka słynie z pojawiania się na salonach w trampkach do wieczorowych kreacji. Zdarzało się również, że paparazzi przyłapywali ją w brudnych włosach, jeansach i dziwnych T-shirtach. Jednak kapituła magazynu "Glamour" uzasadnia nadanie jej tego tytułu tym, że Stewart przeszła niezwykłą metamorfozę od zbuntowanej nastolatki do królowej stylu i może być wzorem dla wszystkich młodych dziewcząt.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szkoła | Nie | vanity fair | Kirsten Stewart | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje